Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Most, hogy Elon Musk beszólt...

Most, hogy Elon Musk beszólt Sorosnak várható, hogy a hvg, 444 stb a jövőben arról fog írni, hogy Musk egy szélsőjobbos fasiszta?

Figyelt kérdés

Ahogyan Tusk is beszólt egyszer Orbánnak, a fideszesek gazdijának ezért a fideszes origó is lenácizta Tusk-ot még anno.


Ugyanúgy most, hogy Elon Musk is beszólt Sorosnak, várható, hogy a hvg, 444 stb olyan vezércikkeket fognak lehozni, hogy "Elon Musk, a rasszista neonáci" stb



2023. nov. 14. 03:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
61%
Hogyne lenne várható. Én voltam bent a hvg, 444 stb raktárában, hegyekben állnak a Musk szélsőjobbos fasiszta cikkek a raktárban. Saját szememmel láttam.
2023. nov. 14. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
34%
Musk már régóta nem a szívünk csücske, pár évvel le vagy maradva.
2023. nov. 14. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
60%
Elon Muskot már eddig is igyekeztek lejáratni, mert demokráciapárti.
2023. nov. 14. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%

"demokráciapárti" - mármint tövig nyomja a cancel-culture-t, csak ellenkező előjellel:D És még pénzt is szed érte.


Kérdező, nem.

2023. nov. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 hypno ***** válasza:
36%

Elon Musk bátran belerúgott egy döglött oroszlánba?

Ez aztán a teljesítmény.

2023. nov. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%
Legfeljebb megírják róla, hogy az, ami. Egy elmebeteg sok pénzzel. Benyal egy bukott diktátornak. És egy megtámadott országot rugdos, ezzel kiváltva az idióták szimpátiáját.
2023. nov. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
59%
igen
2023. nov. 15. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
46%

Musk egy hülye f@sz

Azóta lehet ezt tudni, amikor a barlangban ragadt Thai gyerekek mentésén dolgozókat lepedofilozta, mert nem az általa javasolt módszerrel hozták ki a gyerekeket

Akkor minden hitelét elveszítette ez a f@sz


Amúgy meg Soros milliók életét tette jobbá a vagyonából

Én is Soros ösztöndíjjal tanulhattam


Muskról ugyanez nem mondható el

2023. nov. 17. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

#8


Miniszterelnök úr, önhöz van szerencsénk?

2023. nov. 17. 07:32
 10/17 anonim ***** válasza:
0%

#3

Azt vágod, hogy Musk illegális migráns? Hazudott a papírjairól és illegálisan maradt az államokban.

Később is, mivel nem tudta elvégezni az egyetemet, ezért a befektetői próbáltak venni neki egy végzettséget.

2023. nov. 17. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!