Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ukrajnát minek akarják felvenn...

Ukrajnát minek akarják felvenni az EU-ba, amikor gyakorlatilag már nem is létezik?

Figyelt kérdés

Linkelek egy fontos tényt, ami ugye a baloldal legnagyobb ellensége, és hiányzik is a szótárukból: Tény. Tehát itt van: [link]


Ugyanaz fog történni itt az ukránoknál is (ja bocs, már meg is történt), mint nálunk '56-ban. Szépen felhergelték a népet az oroszok ellen, most meg szarban hagyják őket. Mondjuk az amerikánok fejlődtek valamennyit erkölcsileg (az ő szótáraikban vajon benne van ez a szó?), mert nálunk ugye amerikai segítséggel verték le a forradalmat. De kitudja, még ez is előfordulhat, nincs még semmi sem lejátszva.


2023. nov. 15. 12:01
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
29%
Neked nem.mindegy? Mi addigra úgy is kilépünk :)
2023. nov. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
47%
Amire oda jutunk, mi már nem leszünk tagok, igy gyakorlatilag magyar szempontból ez tökéletesen lényegtelen.
2023. nov. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
96%
Most akkor szerinted több fegyvert kell küldeni Ukrajnának, illetve szükség esetén katonákat is?
2023. nov. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

3.: Mondtam én, hogy a tények és a realitás a legnagyobb ellenségetek!

Csak tényekről vagyok hajlandó tárgyalni :)

2023. nov. 15. 12:25
 5/27 anonim ***** válasza:
80%

Gyakorlatilag már Németország sem létezik,mégis az az EU legerősebb gazdasága. 🤷🏻‍♂️


A "tények"-től te nagyon messze vagy.

2023. nov. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
96%
A tényekről nem szoktunk jövő időben beszélni professzor úr! 😂
2023. nov. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
3%
Hitegetik az embereket, hogy még van esély az amerikai győzelemre Ukrajnában.
2023. nov. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

5.: "Gyakorlatilag már Németország sem létezik"


Ebben mondjuk igazad van. Ha elolvasod, benne van a nevében, hogy "német" és "ország", tehát egy ország, ami a németeké. De már nem a németeké. Tehát akkor miről is vitatkozunk? merkel kancellár is félredobta a német zászlót, amikor a kezébe nyomták. Vagy menj csak ki a kis ártatlan muszlimjaid közé, és hirdessed, hogy Németország a németeké, majd meglátjuk hány percen belül lincselnek meg :)


"A tényekről nem szoktunk jövő időben beszélni professzor úr! 😂"


És oda is írtam a jövő időről , hogy gyakorlatilag ;) Nem azt írtam, hogy Ukrajna nem létezik. Képes vagy felfogni? :D

2023. nov. 15. 12:43
 9/27 anonim ***** válasza:
2023. nov. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
93%

#8

Bro, össze vissza beszélsz! Szerintem inkább tekerd el a ma már harmadik császár körte nyakát és pihenj le egy árokban! 😄

2023. nov. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!