Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Hogyhogy nem találják bizonyit...

Hogyhogy nem találják bizonyitékát az oroszok által "elkövetett" népirtásnak?

2023. nov. 20. 01:37
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
83%

"És szerinted mi volt a kérdés?"


Az idézőjel alapján a kérdés egy költői kérdés volt, ami arra hívja fel a figyelmet, hogy kibújt a szög a zsákból, valójában nem is történt ott kb semmi.


Ezzel szemben a cikk azt állította, hogy a gyilkosságok és visszaélések bizonyítottak, de a népirtás vádjához egyelőre nincs elég bizonyíték. Magyarul: az orosz hadsereg háborús bűnöket követett el, de egyelőre nem bizonyított a népirtás.

2023. nov. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
16%
Akkor miért karattyoltál szövegértésről, amikor nálad vannak a gondok?
2023. nov. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
83%

"Akkor miért karattyoltál szövegértésről, amikor nálad vannak a gondok?"


Azért karattyolok még mindig, mert nem nálam vannak a gondok: a kérdező belinkelt egy videót, ahol minden kérdésére kaphat választ. Mármint ha volna neki kérdése.

2023. nov. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
16%

13.

Értem, de a kérdésre te sem válaszoltál szóval csak töltelék válaszokat adsz!

2023. nov. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

"a kérdésre te sem válaszoltál"


A kérdésre a videó maga válaszolt. A vizsgálat zajlik, egyáltalán nem biztos, hogy népirtás történt, hanem csak "szimpla" emberiesség elleni bűntettek.

2023. nov. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

A népírtásnak vannak olyan követelményei, ami megkülönbözteti azt a tömeggyilkosságtól és még ilyenkor is vita tárgya szokott lenni. Pl. az örmény népírtást a mai napig csak egy pár tucat állam ismerte el hivatalosan is népírtásnak.


De félreértés ne essék, csakmert a tömeggyilkosságnak nem tudják bizonyítani a "szisztematikus" és "előre megtervezett" mivoltát, attól még embereket öltek meg tömegével. Arra verni a nyálunkat, hogy "oké, de nem minősül népírtásnak!" az nem hiszem, hogy bármi megkönnyebbülést hozhatna az áldozatok családjainak, vagy két ország kapcsolatának.

2023. nov. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
#16, pontosan ezt akartam kifejezni én is: azt mondta a cikk, hogy a gyilkosságsorozat már bizonyíttatott, de a népirtás célját nem sikerült bizonyítani. Lehet itt kötekedni, hogy ki karattyol, de számomra elég egyértelmű, ami ott elhangzik.
2023. nov. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

17

Nem mondod!

Tényleg?

Egy háborúban gyilkosságok történnek?


ez nekem új....

2023. nov. 20. 14:23
 19/19 anonim ***** válasza:

#18, figy, szerintem ha most letesszük egy kicsit a ki a libsi, meg akármi felállást, és csak józan ésszel gondolkodunk egy keveset, akkor azért eléggé felfogható ez a történet.


Természetesen egy háborúban történnek gyilkosságok, de nem nem mindegy, hogy egy bombázásban halnak meg civilek, vagy egy megszállt városban fogságba zárnak, kivégeznek, végül tömegsírba dobnak embereket. Ukrajnában sem minden civil halálát vizsgálják, hanem néhány speciális esetet.

2023. nov. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!