Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A palesztinok most az egész...

A palesztinok most az egész emberiségért, annak lelkéért harcolnak?

Figyelt kérdés

Az ellenség ugye minden idők messze leggonoszabb országa, Izrael, mely mindig is jeleskedett a népirtásokban. Az izraeli nép megszállta, majd koncentrációs táborokba zárta az őslakosságot is. (Annak idején is a népirtásai miatt űzték el őket onnan.) Mindig is volt egy erős Izrael-ellenesség a világ minden táján, sokan utálták őket, rengeteg pogrom is volt ellenük. A palesztinok sokkal szegényebbek, Izrael számára rendelkezésre áll a világ összes fegyvere, pénze. Izraelé a világ médiája, hihetetlenül hangzik, de képes volt meggyőzni a világ jelentős részét, hogy amit csinál, az nem is népirtás. Úgy, hogy minden második mondatuk az, hogy végezni akarnak a palesztinokkal. A világ nagy részének imádnia kell Izraelt.

Dávid és Góliát, a fény és a sötétség, jó és rossz harca ez?

A leggonoszabb hatalom elleni harc a legigazságosabb is? Az egész emberiség sorsa is eldőlhet itt? A gonosz Izrael tovább terjeszkedik, a világot mind cionistábbá, sötétebbé teszi, precedenst teremt a cionista népirtásokhoz, vagy visszaszorítja a Jó? Habár a palesztin oldal sem szeplőtelen, talán nem a legtisztább szereplő.

Vagy nem oszt, nem szoroz ez a helyi konfliktus a világ erkölcsi állapota tekintetében?



dec. 14. 17:33
A kérdező szavazást indított:
A palesztinok az emberiségért, az igazságért harcolnak a gonosz ellen, most dől el minden.
Nem lesz globális következménye a palesztinok vagy Izrael győzemének.
18 szavazat
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
97%
Jó troll vagy!
dec. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
35%

Palesztínának game over.

Amit a nem terror támogató palesztínok tehetnek ezek után...

A férfiak ki lesznek végezve, a nőket és a gyerekeket egyetlen muszlim ország sem fogadja be.

Szóval alkalmazkodniuk kell Izraelhez a 21. Századi civilizációhoz ha élni akarnak.

dec. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Az ellenállás, az igazság nem terrorizmus. Először Izrael ütött, ő hozott létre koncentrációs táborokat.
dec. 14. 17:42
 4/26 anonim ***** válasza:
70%

Orvos látott?

Pszichiátrián voltál?

Mi a diagnózis?

dec. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
49%

Hát jó. Akkor vizsgáljuk ki az ügyet a czélból, hogy az igazság hogyan érvényesül helyesen.


Tegyük fel egy kis kedvenc vagy, mondjuk egy csivava (imádom őket, bár nekem nem volt sosem)

Megharapsz elég gyakran, az állatorvos az elaltatást javasolja, miszerint azért "vagy" ilyen, mert genetikailag kedvezőtlen kereszteződés az idegrendszered nem fejlődött ki egyéb okok (belterjes, felelőtlen szaporító, akinek csak a haszonszerzés volt a czélja...)


Én ezt elutasítom, és a fejembe veszem hogy megnevellek, és óvatosságból egy ketrecbe zárlak.


Természetesen ennek hatására még agresszívabb leszel a tartási körülmények miatt.


Oops, nem ilyen konklúzióra akartam jutni. Izraelt akartam megvédeni. De beláthatod, hogy nem tehetem ki magamat a harapásaidnak. Mégis mit javasolsz? Járjak őrbundában, csibészkesztyüben?

dec. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
A kutyás hasonlat mindent elmond a cionista "erkölcsről". A palesztinok ugyanis emberek, őslakosok.
dec. 14. 19:15
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Hamász egy terrorista csoport, nem szabadságharcosok.
dec. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
0%
A palesztinok nem harcolnak. Izrael irtja őket, a hamász meg pajzsnak használja őket. Két szörnyeteg harcában próbálnal túlélni.
dec. 15. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
24%

"A palesztinok ugyanis emberek, őslakosok."


A cionista zsidók nem tekintik embernek a palesztinokat. Az izraeli vezetés ki is jelentette hogy a palesztinok kiirtandó állatok.

dec. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
0%

Pedofília,nekrofil csecsemők élve elégetése ....

Nekem is pont az emberség jutott az eszembe

dec. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!