Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Akik Németországban élnek,...

Akik Németországban élnek, hogy látják milyen a migrációs helyzet? Milyenek a muszlimok? Hogy élnek?

Figyelt kérdés

#muszlim #migráció #valós helyzet
dec. 15. 14:19
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
45%
Nézz körül! Nálunk a nagyvárosokban tele van sötétebb bőrűvel!
dec. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
A környéken a nagy városokban nálunk nincs muszlim, sem migráns hiába nézek körbe. Azért írtam ki a kérdést, mert normális választ várok rá bővebben kibontva, olyantól, aki jártas a témában és látja napi szinten.
dec. 15. 14:23
 3/31 anonim ***** válasza:
77%

Berlin - Spandau-t 2015-ben, ha jól emlékszem, még maga Szijjártó szivárvány Péter is NO-GO zónának nyilvánitotta és a fél internet habzószájjal verte a nyálát Berlinért. No, azóta a családom nagyrésze kiköltözött és magam is rendszeresen töltök el rövidebb-hosszabb időt Spandau-ban, volt, hogy 3 hónapot kint voltam, igy az én és családom tapasztalatai alapján mondhatom, hogy maximum annyira érinti itt az embereket a muszlim közösség, hogy kicsivel több kebabos van, mint Budapesten.

Semennyivel nem veszélyesebb, semennyivel nem dúrvább itt élni, mint Budapesten, akárhol. Ami tavaly szilveszterkor volt -akkor is kint voltunk-, az meg szerintem magyar sajtótörténelmi kuriózum. Mindegyik NER média, azt hozta le, hogy égett a város, meg migráncsok randaliroztak mindenhol, holott, ami valójában történt, az az volt, hogy 3 év után a covid okozta lezárások feloldásával elöször engedélyezték a tüzijátékot és a szabadtéri bulikat. Ami pont annyi autónak ártott, mint egy 2006-os TV ostrtom Budapesten.


Hogy is szokták otthon mondani? A migráció itt nincs az emberek 10 legnagyobb problémája közt, még, úgy sem, hogy jelen van. De max annyira, mint otthon az akksi gyárak mellett.

dec. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
18%

2

Miről beszélsz ember mert Én németországról!

Frankfurtban voltam itt vannak az arabok:


https://www.youtube.com/watch?v=BzuMIZosTas

dec. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
87%
4 Gyakorlatilag belinkeltél egy tökéletesen működő, gyönyörű nyugati nagyvárost :D
dec. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
22%

5

Te tényleg ennyire sötét vagy?

dec. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
39%
6, vagyok annyira sötét, mint a belinkelt videóban látható emberek többsége :D
dec. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Légyszíves ne itt veszekedjetek. Normális, informatív válaszokat várok!
dec. 15. 14:40
 9/31 anonim ***** válasza:
50%
4-es mi a problémád a videóban látottakkal? :) Emberek békésen sétálnak, mennek a dolgukra.
dec. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
84%
4 ezen a videón mi olyan különös? Átlagos európai nagyváros.
dec. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!