Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szerintetek mennyire igaz az...

Szerintetek mennyire igaz az az állítás hogy a Darfuri konfliktus során nem történt szándékos genocídium ?

Figyelt kérdés

Pont most néztem meg egy Hassan al-Turabival készített interjút ( amit lejjebb be is fogok linkelni ) amelyben azt állítja hogy Darfurban nem valósult meg szándékos jellegű genocídium az ottani ( az interjú megjelenésekor még bőven zajló ) konfliktus során :


https://www.youtube.com/watch?v=gdWfKSrJ42o&ab_channel=AlJaz..


Pedig már 2007-ben nyilván nem lehetett azt mondani Turabira hogy Omar al-Bashiréknek falazott volna , sőt ha jól értem ő addigra már a Bashir féle kormány egyik legkomolyabb ellenfele lett , tehát ennek következtében kíváncsi lennék az itteniek véleményére ami az egész Darfuri genocídium témáját illeti .



#Szudán #genocídium #Darfur #Darfuri konfliktus #Hassan al-Turabi #Omar al-Bashir
dec. 19. 08:23
A kérdező szavazást indított:
Teljesen igaz
Egyértelmű hazugság ilyet állítani
Alapvetően igaz
Alapvetően nem igaz
Sokan ( politikai okokból kifolyólag ) sokat dobálóznak a genocídium fogalommal
Egyéb
6 szavazat
 1/1 MDaniel98 ***** válasza:
Nem tudom igazából, de még ha a politikai ellenfelek is kétségbe vonják, akkor azért lehet benne vmi.
dec. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!