Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit fog csinálni Orbán Viktor,...

Mit fog csinálni Orbán Viktor, ha a jövő évi Európa uniós választásokon nem azok kerülnek ki győztesen akikre ők számítanak, illetve ha az év végi amerikai választáson Donald kacsa is elbukik? Így, teljesen egyedül marad a világban.

Figyelt kérdés
Akkor is tovább fogja folytatni a lázongást, vagy visszafog venni?
dec. 26. 19:23
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Már most is egyedül van, mit fog csinálni elmegy nyáron nyaralni Horvátországba.
dec. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
62%
Ő nem politikusnak való ami a szíven az a száján , lázít és lázong, nem kellene.
dec. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
A szokásos, tol a haveroknak 20 milliárdot plakátkampányban, hogy Stop Valami, Brüsszel, stb, meg még 15-20 milliárdért tart egy "nemzeti konzultációt" ...semmi sem történik, és már ellopott megint 40 milliárdot a zsebünkből. Ez csak egy szokásos orbáni kamu...
dec. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De mit fog csinálni ha legrosszabb forgatókönyv jön el számukra, mármint Orbánék számára és gyakorlatilag teljesen támogatás nélkül maradnak az egész világon. Akkor is ugyan ebbe az irányba fog menni a kommunikáció, illetve ugyan ilyen habitussal csinálja majd, vagy be simul?
dec. 26. 19:39
 5/10 anonim ***** válasza:
83%
Most sincs semmilyen támogatás es szembe megy mindenkivel, sajnos.
dec. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanazt, amit most. Törökkel, orosszal, isztániákkal haverkodik, csak hasonló áldemokráciát létrehozó bűnözőkkel tud cimborálni, mint ő.
dec. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen utolsó, ez így van, viszont én szerintem most próbálnak kitartani amíg nem jön a felmentés, vagy az Európa uniós választásokon, vagy Donald kacsa által. Viszont ha ez nem jön meg, akkor nemtom mit fog csinálni, ugyanis elég nagy szarban van az ország! Én szerintem most kivár, ezért kérdeztem, hogy vajon hogyha számára a legkedvezőtlenebb forgatókönyv jön el, vajon mit csinál majd?
dec. 26. 20:07
 8/10 anonim ***** válasza:
A fideszesek soha nem vesznek vissza, egyértelmű bukás után sem.
dec. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
De az EP választáson a nyugatiak miért szavaznak olyan képviselőkre akik nem akarják lefékezni a migrációt?
dec. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
60%
Kínát is azért hívta ide gyarmatosítani, mert sz.rban vagyunk. Eu pénz egy része csak csordogál, kell neki a drága kínai hitel, majd a nép visszafizeti, az újabb jachtokkal együtt.
dec. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!