Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az oroszok legicsapasokat...

Az oroszok legicsapasokat mernek Ukrajnára , ártatlan emberek civilek halnak meg. Putyin egy tömeggyilkos?

Figyelt kérdés

dec. 30. 16:50
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
77%
Három éve nem bírnak az ukránokkal, de nyilván, nagyon erősek. Most összeszedtek egy kis pénzt rakétákra, ellövöldözték őket, aztán megint három évig tart majd megszerezni nekik két falut. :D
dec. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
47%
Remek hogy vannak olyan férgek, akik a gyilkosságoknak szurkolnak. Valaki elfelejtette lehúzni a wc-t, és felneveltek téged, végtermék 13# ?
dec. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
69%
#13: Vagy félreértettél vagy nem egy oldalon állunk, mindenesetre ha az exKGB-s tömeggyilkos el sem kezdi a háborút, de mondok durvábbat: ha most hazatakarodnak az orkok az 1994-es Budapesti Memorandumban elismert határaik mögé, egy csomó élet megmarad.
dec. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
42%
#15 - ez is igaz, de ha az USA nem tolja ennyire Ukrajna NATO tagságát, jó eséllyel akkor sem lenne most háború. Egy, a kilencvenes évek közepén készült felvételen még Biden azt mondja, hogy kizárt, hogy Ukrajna NATO tag legyen, mert abból valószinűleg háború lenne. Igaz, akkor még nem volt az a demens vénember aki ma. :)
dec. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
68%
Persze hogy tömeggyilkos. Anélkül hogy lehetne orsós példaképe?
dec. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
12%

"Én támogatom az ukránok leirtását."


Hát azt én is, nem kár értük.

dec. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
33%
Az ukránok nem bírtak magukkal, várható volt, hogy az orrukra koppintanak.
dec. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

nem, a tömeggyilkos az aki kilövi a rakétát, valamelyik katona.

pont annyira tömeggyilkos mint az usa vezetői

dec. 31. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Remek hogy vannak olyan férgek, akik a gyilkosságoknak szurkolnak. Valaki elfelejtette lehúzni a wc-t, és felneveltek téged, végtermék 13# ?



Jelentve a trágár sértegetés.

dec. 31. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
9%

Én támogatom az ukránok leirtását."



Hát azt én is, nem kár értük.



Gyűlölet beszéd miatt jelentve az oldal üzemeltetőinek.

dec. 31. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!