Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Svédországban élők! Tényleg...

Svédországban élők! Tényleg igaz amiről ez a riport szól? Valóban nagy a bűnözés az országban?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=-4DfzV7nzvA


A kommentek között gyakorlatilag nincs ellenvélemény (kb mindenhol szokott lenni) így ebből arra következtetek, hogy nem a szokásos "éhenfagyó hanyatló nyugat" propaganda hanem valóban komoly gond van Svédországban.


Őszintén! Mi a helyzet most ott? Kinek nem ajánlott mikor és hova nem kitenni a lábát ha elvileg ilyen nagy bűnözés van?

És kérlek ne olyanok válaszoljanak akik informatikusként full remote dolgoznak és a lábukat se teszik ki az utcára és ezért szerintük minden szuper és happy.



jan. 7. 20:26
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Én nem Svédországban hanem Ausztriában élek, a magyar propagandamédia azt is kb hasonló színben szokta időnként feltüntetni ami köszönőviszonyban sincs a valósággal, ez alapján erről is el tudom képzelni, hogy a szokásos propaganda. Még ha van is valamennyi valóságalapja, ilyen szinten mint ahogy az M1-en előadják nekem nehéz elképzelni.
jan. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
23%
2015 óta illegális muszlim migránsok tömegei érkeztek oda, akik elég sok gondot okoznak, igen.
jan. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
22%
Bandaháborúk,verekedések,lövöldözések,késes támadások,éttermekben gránátos támadások lehetne még sorolni.
jan. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
66%
Egy jó barátom nemrég költözött haza Malmöböl Tatabányára; szerintem ezzel mindent elmondtam.
jan. 8. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
93%

"A kommentek között gyakorlatilag nincs ellenvélemény"

Hát jó, de ezek magyar kommentelők, akik szintén nem tudják mi folyik ott, csak írkálnak össze-vissza.


Svédországról azt érdemes tudni, hogy a bevándorlókkal már évtizedes problémájuk van és ez alaposan feltornázza minden bűnügyi statisztikájukat. De még így is számos statisztikában jobban teljesítenek mint pl. Magyarország.

Ahogy Magyarországon is a romák esetében, úgy Svédországban is igaz, hogy a legtöbb bűncselekmény a közösségen belül történik, azaz bevándorlók követik el bevándorlók ellen (vagy hogy még pontosabb legyek univerzálisan: csórók követik el csórók ellen, sokszor családon belül).

Az is megér egy misét, hogy Svédországban egyszerűen jobban és szigorúbb szabályok szerint vezetik a statisztikákat.

És hogy nehogy csak a levegőbe beszéljek:

[link]

[link]


Nagyanyám Stockholmban él, ezért a statisztikákat annyival tudom kiegészíteni a beszámolója szerint, hogy Malmőben és Stockholmban vannak főképp problémák egyes kerületekben (kvázi mint nálunk a 8. kerület volt, a problémás egyedek kigettósítottak maguknak egy városrészt), egyébiránt a többi városban és községben mindent rendben talál. Ezek alapján én úgy látom, hogy nem fogsz nagyobb eséllye bajba kerülni Svédországban, mint Magyarországon, DE amikor igen, akkor NAGYOBB bajra számíts.

jan. 8. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem igaz. A szomszéd doki bácsi aki 56 ban disszidált szokott ide hazajönni Svédországból mert borászkodik és kérdeztem és mondta hogy anno a covid és ez a migráns ügy is túl van tolva nálunk és mosolygott. Meghalt az öreg tavaly balesetben, ráadásul úgy hogy nálunk gázolták el. De nem is ez a lényeg hanem a családjának esze ágában sincs idejönni pedig hatalmas szép szőlőse és borászata van az öregnek amit rájuk hagyott ezzel a szerencsétlenséggel. Szóval annyira nem lehet ott rossz az állapot. Pláne hogy a feleségét is mindig itt érte valami baj, leesett a lóról, meg hogy loptak és minden be volt kamerázva, muszáj volt hogy fegyverük legyen amitől elment a kedve ettől az országtól.
jan. 24. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!