Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Verhofstadt képviselő valóban...

Verhofstadt képviselő valóban olyan sötét lenne, mint amilyennek Bayer gondolja őt?

Figyelt kérdés

Németország nem küld elég gyorsan fegyvereket Ukrajnának, tehát: Oroszország.


A liberális EP-képviselő arról írt, hogy meglátása szerint Olaf Scholz nem akar Taurusokat küldeni Ukrajnának, annak ellenére, hogy azt a Bundestagban többen is támogatják. Verhofstadt felhozta a Zöldeket, az FDP-t, valamint Markus Söder nevét is. Hogy tud Scholz ellent mondani egy ilyen világos többségnek? Talán Németország is Oroszországhoz hasonló autokráciává vált?” – kérdezte az EP-képviselő.


Forrás: [link]


jan. 9. 10:15
 1/10 anonim ***** válasza:
20%
Éppen fordítva. Bayer sötét. Verhofstadtnak a kisujjkörmében több van mint Bayer fejében.
jan. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
59%

Bizonyos értelemben egyikük sem sötét. Tájékozottak, több témakörben is nagyobb tudásuk van, mint sok "átlag" embernek.

Ettől még számomra Verhofstadt mentális betegnek tűnik. Függetlenül attól, hogy kinek vagy minek az elkötelezettje.

Bayer szerintem sokszor vicces, de nekem időnként már túlzás, pl. a káromkodások.

jan. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
63%
Nem sötét csak fizetik őket
jan. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Dzsonszi ***** válasza:
63%

Nem értem Verhofstadtban, Magyarországról pár éve elmondta, hogy ma semmiképp nem lehetne EU tag: "Ha Magyarország ma jelentkezne az Európai Unióba, nem vennék fel".

Ugyanakkor követeli, hogy Ukrajnát, ahol a korrupció, az emberek elnyomása, a szélsőséges nacionalizmus, a cenzúra össze se hasonlítható Magyarországgal, azt vegyük fel minél előbb az EU-ba.


#2 Egyetértek a kettessel szerintem is van valami mentális problémája, az ilyen kijelentései alapján.

jan. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
48%
Annál szerintem sokkal sötétebb. Bayer csak mosdatni akarja.
jan. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
45%
Persze, a Pápa is olyan meggárgyult vénember....
jan. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
66%

Oké, küldjenek fegyvereket az ukránoknak, de ezt már valami tűzszüneti megállapodáshoz kellene kötni, mert a ruszkik által jelenleg megszállás alatt lévő területekre már úgyis keresztet vethetnek. Ráadásul katonából sincs elég ukrán oldalon, nem küldhetik ki az összes fiatalt ágyútölteléknek...

(Mondom ezt amellett hogy Bayert egy primitív bérszoponc faxnak tartom.)

jan. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
73%
Verhofstadt még annál is sokkal sötétebb, de ami a legfőbb probléma, hogy liberálfasiszta, kőkeményen!!
jan. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
71%

mindkettő moslék alak, akiket fizetnek hogy efféle hányadék dolgokat mondjon, amit sokan megesznek.

bayert hagyjuk is kategória, a fogtündér meg inkább az ep udvaribolondja, röhej hogy ilyen kijelentéseket hangzanak el az epben mint amit a 4. is említ.

jan. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem.
ápr. 1. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!