Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A svédek nem tudnak már soha...

A svédek nem tudnak már soha többé rendet tenni az országukban?

Figyelt kérdés
Most kerüljük az ilyen "csak a Fidesz próbálja azt beállítani" típusú kommenteket. Valószínűleg a hazai médiában kicsit túloznak, de angol és német nyelvű dokumentumfilmekben is nagyjából ugyanezeket mondják, hogy a klánok és bandák sok külvárosban abszolút átvették a hatalmat, a svéd rendőrség meg tehetetlenül nézi mi történik vagy csak fut az események után. És svédek is leírják hozzászólásokban, hogy k.vára zavarja őket az egész, blame-elik a politikusokat, de mást nem tudnak tenni, mint hogy elköltöznek más kerületekbe, vidékre vagy külföldre. Tényleg nem lehet már semmit sem csinálni? Azért nagyon gáz, hogy 40 évvel ezelőtt még a lakások ajtaját sem kellett zárni és Európa egyik legélhetőbb állama volt, most meg itt tart.

jan. 25. 18:31
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
56%
10: ne zavarjon hogy ez külföldi politika kategória. a belföldi problémákat a magyar politikában kéne kibeszélni.
jan. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
43%

Csak azért jutott eszembe, mert mert a kérdés egy hülyeség.

Nem kint tapasztaltad, itthon hallottál róla a propaganda médiából.

jan. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

Tessék bedobok pát angol nyelvű dokufilmet. Akik szerint csak az M1 gondolja problémának, az szemezgessen belőlük:

https://www.youtube.com/watch?v=MwWMjxLrmVE

https://www.youtube.com/watch?v=rUw4cs2MHwc

https://www.youtube.com/watch?v=YV_sHkFOwZ4

jan. 25. 20:30
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

12: akkor nem kell rá válaszolni, továbblépsz ennyi.

a másik gond meg általában az hogy ha valaki nem akar valamit elhinni rámondja hogy propaganda, pedig attól még igaz, mert ilyesmi hírek pl az euronewsen is voltak. akinek nem inge ne vegye magára.

13: köszönjük

jan. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
88%

Arra nem válaszoltál hogy személyesen tapasztaltad meg a dolgot.

Mindenféle témában vannak fent videók a youtube-on, azt hiszed el amelyiket akarod.

jan. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

#15

Jártam Malmőben, svédeket alig láttam, fejkendőst annál többet.

jan. 25. 21:51
 17/25 anonim ***** válasza:
57%

Én a közelmúltban csak Bécsig jutottam el. Ott is sok a fejkendős, a szóhasználatod szerint(turbános is akad), ÉS ? Bécsben nincs semmi

probléma velük. Te sem azt írtad, hogy a fejkendősök terrorizáltak téged.

Már említettétek, hogy "külpolitika részen vagyunk" de annyi a sz@rság

itthon, neked miért ez a legnagyobb problémád ?

Legalábbis annyira hogy még kérdést is kiírsz róla.

jan. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
21%

"Én a közelmúltban csak Bécsig jutottam el. Ott is sok a fejkendős, a szóhasználatod szerint(turbános is akad), ÉS ? Bécsben nincs semmi


probléma velük."

Abszolút nem érted a muszlim hódítási stratégiát. Majd ha a labancoknál is elérik a kritikus tömeget, akkor kezdődnek igazán a bajok. A svédeknél igazából még csak nem is az arab muszlimokkal van a baj, hanem egyenlőre az afrikai bevándorlókkal. Azok bandáznak, háborúznak egymással, vagy a territóriumukra veszélyt jelentőkre. Az arab hódítók nagyon sokáig, akár több generáció keresztül képesek úgymond "békében" élni a behódolandó néppel, de közben szépen építik ki a párhuzamos társadalmat, a leendő kalifátus alapjait. Persze, erre bárki mondhatja, hogy hogyan képesek a 65-ös IQ bajnok kecskepásztorok évszázados stratégiákban gondolkodni, de ők csak a masszát, biotömeget adják, a lényeg a vallás folytonossága, és a vallási vezetők megkérdőjelezhetetlensége. Nem véletlen, hogy a szaúdi uralkodók egymaguk 2000 mecset építését finanszírozzák Európában, tudják jól, hogy a vallásuk egyben garancia is a hódításra.

jan. 26. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Nagyon jól értek mindent. Örülök hogy nincs nagyobb problémád, ami jobban érint.
jan. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
33%
*a Németek a Svédek, egész nyugat pusztul csak mi virágzunk.
jan. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!