Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az amerikai republikánusok...

Az amerikai republikánusok miért hazaárulók?

Figyelt kérdés

Leszavazták az Ukrajnának és Izraelnek szánt segélyt, pedig a határellenőrzést szigorította a törvény.


Tehát a repubok két dolog miatt is hazaárulók: nem engednékk be a bevándorlókat, holott az a gazdaság alapja, és az USA ellenségét Oroszországot meg a Hamászt támogatják



#demokrata #Republijánus
febr. 8. 07:16
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
63%

JewishGirl: eredetileg azt akartam írni hogy kizárt hogy ügyvéd de ha még is, és töröltem mert tuti nem az. ha ügyvéd akkor meg szégyellje magát hogy ilyen buta ügyvéd létére. neki kellene legjobban tudni a helyzetet jogot tanult emberként.

mondjuk nekem is van technikus ismerősöm aki egy furatot nem bírt kifúrni egy lemezbe, és technikus bizonyítványa van és nem viccelek...

febr. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 PMC Wagner ***** válasza:

"ugyanis a zsidók 99%-a progresszív liberális Amerikában és Európában is."


Ez inkább a kazár származásúakra jellemző

febr. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

kérdező:

"igaz nem abban a fasiszta pöcegödörven,hanem egy liberális országban)"

akkor magyarázd már el hogy ha te ilyen felsőbbrendű országban élsz, miért írsz itt gyk-n a pöcegödörben élőknek?

febr. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
42%
Elég megnézni kit indítanak megint az elnökségért, egy levitézlett, botrányhalmozó, csaló, vén hülye bűnözőt. Nálam ez egyértelmű bizonyíték arra hogy a republikánusok vagy idióták, vagy bűnözők, esetleg mindkettő.
febr. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
40%
Mert a pedo Sleepy Joeval minden rendben van, igaz?
febr. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!