Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Nyugati országokban tényleg...

Nyugati országokban tényleg nagyon sok a migráns?

Figyelt kérdés
Nézem az M1-et és az alapján már afrikai gettók vannak az EU-ban. Aztán nézem a telexet és 444-et, viszont ott meg se említik az ügyet. Akkor most mi igaz ebből az egész migráns problémából?
febr. 21. 18:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%
Relatív kinek mi a sok.
febr. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
42%

Az egyik fiam Angliában dolgozik, a több tucat munkás közt ő az egyedüli fehér. Az angolon kívül már néhány afrikai nyelven is beszél..

a kédésedre a válasz: igen.

Angliában már nem tudnak mit tenni.

febr. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
65%

A legtöbb nyugati országban 15-25% körül van a külföldi származású emberek száma. Ebben részben benne vannak az állampolgárságot szerzett emberek is. A muszlimok aránya 5-10% körül van. A külföldiek jellemzően kisebb területeken belül koncentrálódnak, szóval egy-egy adott városban 50% feletti is lehet az arányuk, míg az ország többi részén, vidéken, alig vannak.


"Aztán nézem a telexet és 444-et, viszont ott meg se említik az ügyet. Akkor most mi igaz ebből az egész migráns problémából?"


Szerintem mindenki tisztában van a helyzettel és ha van hírértéke valaminek, akkor azt jellemzően lehozza a liberális sajtó is. A 444 és a telex is rendszeres ír pl a svédországi bandaháborúkról. Az M1-nek politikai érdeke a téma külön sulykolása a kormány álláspontja miatt.


Én Hollandiában élek. Tényleg sok a migráns, én is az vagyok, de nekem még nem igazán voltak negatív tapasztalataim és nem is éreztem magam sosem veszélyben. Ennek ellenére nekem is vannak fenntartásaim a marokkóiakkal szemben, ahogy rengeteg hollandnak is.

febr. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
26%
Csak néhány helyen jártam nyugaton de Borsodiként mondom: sehol nem láttam még rosszabbat mint Diósgyőr,Alsózsolca,Taktaköz... :D
febr. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Gál Gábor 2024 ***** válasza:

A világátlag 4%, a nyugat-európai átlag 16%, szóval, igen, sok külföldi él Nyugat-Európában.


Ezek nagy része mondjuk európai, és az megint más kérdés, hogy ez jó vagy rossz dolog.

febr. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
34%
A telex és a 444 meg a 24.hu meg a többi “független” média elfogult a baloldali narratíva felé, tehát soha nem fognak cikket megjelentetni olyasmiről, hogy a tömeges bevándorlás és a multikulti nem egy remek dolog.
febr. 22. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
73%

"Az egyik fiam Angliában dolgozik, a több tucat munkás közt ő az egyedüli fehér."


Azzal, ugye, tisztában vagy, hogy a fiad Angliában ugyanúgy migráns, mint az arabok, négerek, stb., hiába fehér a bőre? Szóval ő is hozzájárul ahhoz, hogy sok ott a migráns.

febr. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 MDaniel98 ***** válasza:
Több mint Kelet-Európában, az biztos. Bizonyos országokban egyre többen kezdik úgy érezni, hogy már túlságosan is sok a migráns az országban. Ez volt az egyik oka a Brexitnek is (az egy másik kérdés, hogy a Kelet-Európai migránsokat kiváltották az indaiakkal és a pakisztániakkal amivel nem tudom mivel vannak előrébb), és ez szerintem nagyban hozzájárul a szélsőjobbos pártok népszerűségéhez. De nem úgy tűnik számomra, hogy a mainstream politikai pártok bármit is szeretnének ezzel kezdeni, aztán majd meglepődnek ha egyszer 'véletlenül' megválasztják majd az Afd-t vagy Le Pen-t.
febr. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
46%

tegnapelőtt 10:55


Pontosan, ezt akartam írni én is. Attól, hogy fehér európai, ugyanúgy migráns ő is, tehát növeli a számot. Nincs is szebb, amikor egy migráns migránsozik a másikra :D

febr. 24. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
#7 Azért ez nem ilyen egyszerű. Nem mindegy hogy valaki egy EU tagállam polgáraként megy egy másik EU tagállamba dolgozni, vagy egy másik földrészről. Előbbit nemzetiséginek hívják, utóbbit migránsnak. Legalábbis 2007-ben még így volt. Hogy azóta még jobban meglibbant a vezetés (és talpnyaló médiája) az már egy másik dolog...
márc. 23. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!