Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Izraeli katonák megöltek egy...

Izraeli katonák megöltek egy 5 éves palesztin kislányt és családját mikor segítséget kért. Izrael meddig folytathatja a népirtást?

Figyelt kérdés

Az öt éves Hind Rajabot és családját Gáza déli részén izraeli katonák támadták meg. Kocsijukat szitává lőtték, mindenkit megöltek, de ezt még a kislány túlélte. Telefonon kért segítséget, a felvételt pedig közzé tették. Hallható hogy miközben telefonált izraeli katonák lelőtték. A palesztin hatóság mentőt küldött érte, de izraeli katonák a mentősöket is agyonlőtték.


[link]


Döbbenetes hogy Izrael azt képzeli büntetlenül népirtást követhet el. Mindezt úgy hogy a Hágai Emberjogi bíróság felszólította Izraelt hogy fejezze be a népirtást. Ami ennél is durvább hogy a Nyugat még támogatja is Izraelt ebben.



febr. 22. 09:34
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/76 anonim ***** válasza:
A tűzszünetre már nem érdemes várni, usa megvétózta, ahogy írták előttem is.
febr. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/76 anonim ***** válasza:
95%
Ha a túszokat elengednék, akkor Izrael is másként állna a tűzszünethez.
febr. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/76 anonim ***** válasza:
45%
Túszcsere lett volna a cél, de usának csak első körben számítottak a túszok. Most már nem fontos neki.
febr. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/76 anonim ***** válasza:
92%

Kedves kérdező, talán a Hamasznak nem kellett volna kezdésként többszáz, közel ezer izraelit csak úgy lemészárolnia... akkor ez sem történt volna meg...

Én sosem voltam nagy izraeli fan, de ebben a helyzetben én pontosan ezt tenném az ő helyükben, egész Gázát a földdel tennem egyenlővé és félszórnám sóval.

febr. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/76 A kérdező kommentje:

"Az esely megvolt, hogy az arabok elheto korulmenyeket teremtsenek maguknak. De nem ezt valasztottak. Sosem ezt valasztjak, minden egyes ketallami megoldas az arabok ellenallasan bukik meg."


Ez szintén zsidó hazugság. Ott van például Ciszjordánia. Nincs Hamasz Ciszjordániában, Izrael pedig terjeszkedik. Gyilkolja a palesztinokat, elüldözi őket és illegális telepeket épít mindezt úgy hogy az ENSZ számtalanszor felszólította Izraelt hogy ne tegye. Tehát hazugság hogy a Hamasz miatt nincs béke. A korábbi béketervek pedig nevetséges vicc kategóriába tartoznak. Teljes mértékben Izraelnek kedveztek és igazságtalanok a palesztinokkal szemben. Például az 1947-es béketerv Izraelnek adta volna a terület több mint a felét miközben a zsidók a terület 5%-át birtokolták.

febr. 22. 11:13
 26/76 A kérdező kommentje:

"Kedves kérdező, talán a Hamasznak nem kellett volna kezdésként többszáz, közel ezer izraelit csak úgy lemészárolnia... akkor ez sem történt volna meg..."


Ahogy mondtam a Hamasz csak foglyul akarta ejteni a civileket. Az izraeli hadsereg gyilkolta le a túszok többségét. Belinkeltem a szemtanúk beszámolóit.



"Én sosem voltam nagy izraeli fan, de ebben a helyzetben én pontosan ezt tenném az ő helyükben, egész Gázát a földdel tennem egyenlővé és félszórnám sóval."


Akkor magyarul náci vagy. Ki akarsz irtani egy népet és te magad kreálod hozzá az okot.

febr. 22. 11:17
 27/76 anonim ***** válasza:
95%

#25


Trianon igazsagos volt? Nem, de mivel nem volt eleg katonai eronk az elvett teruletet visszavenni egy ido utan a magyarok nagy resze belenyugodott.


Az arabok kezdtek az osszes haborut, hat viseljek el a kovetkezmenyeket is.

febr. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/76 A kérdező kommentje:

Trianon megelőzhető lett volna. Megvolt a kellő magyar haderő de a vezetés elcseszte. Egy jó vezetés a megmaradt haderőt felhasználva sokkal kedvezőbb békét érhettek volna el, mint például Törökországnak sikerült is.


Nem az arabok kezdték. A cionista zsidók fegyverrel a kezükben érkeztek azzal a céllal hogy elvegyék az araboktól a földet. Már a legelső háborúban az összes palesztint elüldözték, kb 7-800 ezer embert. Előtte az arabok nem bántották a zsidókat. Békében éltek velük.

febr. 22. 11:35
 29/76 anonim ***** válasza:
34%
Majd Klárika elszámoltatja
febr. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/76 anonim ***** válasza:
95%

#28 Nem nem volt eronk anno es moskor sem. De a magyarok ahelyett, hogy az aldozat szerepbe meredtek volna tulleptek a tragedian.

Ma pedig Ketto kivetelevel az osszes elszakitott orszagresszel kozosen elunk az EU-ban. Nem utalkozunk a szomszedainkkal.


A zsidok nem vettek el senkitol sem foldet, az araboktol meg plane nem, hiszen brit mandatum volt palesztina.


De te annyira elfogult vagy, hogy meg akkor is az arabokat patyolgatnad, amikor teged es a csaladodat robbant fel egy arab terrorista.

febr. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!