Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az izraeli zsidók miért ilyen...

Az izraeli zsidók miért ilyen embertelenek?

Figyelt kérdés

Gázában nincs élelem sem víz. A kisgyerekek sáros pocsolyákból isznak:


https://www.youtube.com/shorts/eH-9Sy9NY4E


Izraeli zsidók közben azon vannak hogy azt a kevés segélyszállítmányt is ami érkezik, ne engedjék be Gázába.


https://www.youtube.com/shorts/cVsIL5IiLNM


Az a döbbenetes hogy 80 éve a zsidók voltak ilyen helyzetben. Őket zárták gettókba, koncentrációs táborokba ahol éheztek. Akkor hogy lehetnek ilyen embertelenek?



febr. 23. 09:43
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
 91/120 A kérdező kommentje:

Még egy felvétel. 50 épületet robbant fel az izraeli hadsereg:


https://www.youtube.com/watch?v=NYzzVVdkrso


Újabb bizonyíték hogy Izrael népirtást követ el.

febr. 24. 14:33
 92/120 anonim ***** válasza:
0%
Minden zsidó ilyen. A szent könyvükben is van írva: irts ki mindenkit, aki nem zsidó!
febr. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/120 anonim ***** válasza:

"Netanyahu maga ismerte el hogy Izrael támogatta a Hamaszt. Általánosságban pedig az iszlamista terror Izraeli USA találmány. Az ISIS nemrég Iránban robbantott miközben Izrael halomra gyilkolja a muszlimokat Palesztinában. És nem azt mondtam hogy a zsidók=nácik hanem cionisták=nácik. Vannak nem zsidó cionisták és vannak zsidók akik elítélik a cionizmust és Izrael rémtetteit."


Ha az iszlamista terror izraeli és USA találmány (vagyis feltételezzük akkor hogy az jelen esetben) akkor mégis azért miért tudnak iszlamistákat (=radikális muszlimokat) szerezni hozzá?


"És nem azt mondtam hogy a zsidók=nácik hanem cionisták=nácik."


Idézlek téged kérdező:


"Egyértelmű a párhuzam. A zsidók ugyanezt teszik a palesztinokkal mint amit a nácik tettek a zsidókkal."


Most most már ne javítsd ki magad gyorsan hirtelen.Vagy most akkor magadnak is hazudsz?


"Hazugság. Srebrenicában 9 ezer volt a halottak száma és megállapította a hágai bíróság hogy népirtás történt."

"6 millió palesztint kellene Izraelnek megölnie hogy szerinted az népirtás legyen?"


Akkor október 7 ezek szerint népírtás volt.


Az ICJ azt mondta, hogy Izrael előzze meg a népírtást = nincs kijelentve, hogy népírtás van.

febr. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/120 anonim ***** válasza:

"Minden zsidó ilyen. A szent könyvükben is van írva: irts ki mindenkit, aki nem zsidó!"


A zsidóság szent könyve a kereszténység szent könyve (is).

febr. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/120 anonim ***** válasza:
A jehuk szent könyve a Talmud, a keresztényeké a Biblia.
febr. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/120 anonim ***** válasza:

"A jehuk szent könyve a Talmud, a keresztényeké a Biblia."


A Talmud minden csak nem szent könyv, hanem irodalom, tele vitákkal, eszmecserékkel, tóra-magyarázatokkal, zsidó bölcseik kommentáraival.Kb mintha az egri csillagokra mondtad volna, hogy szent könyv.Ha a Talmud szent könyv akkor a Tóra osztán szerinted mi?Az megvan, hogy a keresztény biblia a Tórával kezdődik?És hogy a keresztény biblia része a teljes zsidó szentírás, az ószövetség?

febr. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/120 anonim ***** válasza:
Jehu vagy? Ha igen akkor értem én kifakadásodat. Irány Gáza, menj és irts ki néhány gójt!
febr. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/120 anonim ***** válasza:
0%
És elárulom, a keresztényeknek el van mondva, hogy tiszteljék a más vallásúakat. Ez a zsidóknak nemcsak nincs leírva, hanem az van helyette írva, hogy irtsanak ki mindenkit, aki nem zsidó. Én tisztelem a keresztényeket, a muszlimokat, a hindukat, a buddhistákat, az ateistákat, a sintoizmus híveit, de a judaizmus nem vallás, hanem népirtó kultusz. Őket nem tisztelni kell, hanem rettegni kell tőlük.
febr. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/120 anonim ***** válasza:
Nem vagyok jehu, csak van egy diplomám judaisztikából, mert érdekel a téma.A leírtakra reagálj kérlek, vagy akkor mivel érdemben nem tudtál semmit sem cáfolni, akkor megegyezhetünk hogy felsültél?:D
febr. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/120 anonim ***** válasza:
Szerencsére sok olyan jehu van, aki megtagadta, hogy tagja legyen ennek a kultusznak. Lásd Einsteint.
febr. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!