Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit szólsz ahhoz, hogy német...

Mit szólsz ahhoz, hogy német tábornokok orosz civil célpontok elleni német rakétatámadások tervéről beszélgettek? És az oroszok le tudták hallgatni őket?

Figyelt kérdés
[link]

márc. 2. 08:35
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
81%
OROSZHÍREK megbízható. Benne van a nevében, hogy OROSZ érdekeket képvisel te zigóta... :D
márc. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Ha Peszkov is tud róla, akkor olyan a híre, amit az 1# mond.
márc. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
59%
#23: Nem tudom olvastad-e a hírt, de épp Macron akar még több embert belerángatni a háborúba.
márc. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

24, Melyik háborúba? Nincs háború a környékünkön.

Különleges katonai műveletek vannak és, ha az orosz csinálhat különleges katonai műveletet Ukrajnában, én semmi akadályát sem látom, hogy Franciaország is különleges katonai műveletet csináljon.

Melyik háborúról van szó?

márc. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:

Agyhalottak kedvéért: természetesen a német sajtó is lehozta a hírt.


[link]

márc. 2. 22:29
 26/28 anonim ***** válasza:
Helyes. Már amikor megtámadta, már akkor bekellett volna avatkozni. :)
márc. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Szerintem a német tisztek csak ELMÉLETI fejtegetést tettek arra az esetre, ha ESETLEG kitörne a világháború. Ez egy hadgyakorlat-féle lehetett, amit a ruszkik direkt félremagyaráznak, hogy a NATO-t provokálják. Scholz még rakétákat se akar küldeni, ez szerintem nem tőle vagy Pistoriustól ered. Nem kell bepánikolni szerintem.
márc. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 Nyerges Levente ***** válasza:

1 szó:

VILÁGHÁBORÚ!!!

márc. 18. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!