Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Egyetértetek azzal, hogy nato...

Egyetértetek azzal, hogy nato csapatokat kellene Ukrajnába küldeni, ha az ukrán vereség már teljesen elkerülhetetlen?

Figyelt kérdés
Felmerült ötletnek, hogy a nato katonák a Dnyeper folyóig visszaszorítanák az oroszokat.
márc. 2. 22:02
A kérdező szavazást indított:
Egyetértek. Nem szabad hagyni, hogy Ukrajna vereséget szenvedjen.
Nem értek egyet. Ha úgy alakul, akkor egész Ukrajna elbukik és ezt a natonak hagynia kell.
30 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%
Én aztán abszolút ukrán párti vagyok, de miért kéne NATO csapatokat küldeni? A NATO csapatok a NATO tagok védelmére vannak, nem arra, h mindenkit megvédjenek mindenkitől. Támogatjuk Ukrajnát pénzzel, fegyverekkel, stb, ok nekem ezzel nincs bajom, de van egy határ, amit nem fognak átlépni.
márc. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
márc. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Franciák és a britek ötlete volt a Dnyeper folyóig menni.
márc. 2. 22:17
 4/15 anonim ***** válasza:
73%

3

Csak Macron( mikroné) A franciák is utálják mikront!

márc. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
82%
A NATO-nak semmi köze Ukrajnához hisz nem a tagja na mármost ha oda mennének akkor azzal a NATO kvázi hadat üzenne az Oroszoknak
márc. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

A nato védelmi szövetségnek deklarálja magát ahol a tagok vállalják egymás védelmét is egy külső támadás esetén.

Ukrajna nem nato tag. Pont.

márc. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
32%

Nem állnak jól az ukránok.



[link]

márc. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

"Egyetértetek azzal, hogy nato csapatokat kellene Ukrajnába küldeni"


Nem értek egyet!! De Ukrajna nem is tagja a NATO-nak, mire fel?!


És aki ezzel egyetért, az a 3. világháborút akarja, mert bizony ennek az lehet és szerintem lesz a következménye....


Nem is értem, hogy nem tudják megállítani ezeket az őrült háborúpártiakat?!


Senki nincs a francia elnök közelében, aki megmondaná neki, hogy amennyiben szárazföldi csapatokat küld, azzal kirobbantja a világháborút?!


Vagy ez a cél ?!


Mert nekem nagyon úgy tűnik, hogy nagyon ezt szorgalmazzák egyesek.


Eddig nem sikerült, hiába provokáltak (lásd vezeték-robbantás, lengyel fiaskó stb), most nyíltan feszítik a húrt.


Szerintem örüljenek, hogy Putyinnak birkatürelme van. Még..!

márc. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

A nyugati csapatok Ukrajnába küldését Macron mondta.

Tisztába kell lenni ahhoz hogy megértsük,Franciaországban hasonló az elnöki rendszer,mint amerikában.


Franciaországban 2x5 év

Amerikában 2x4 év


Magyarul mindkét országban maximum 2 ciklus erejéig lehet valaki elnök.


Amerikában Bidennek nagyon vigyáznia kell arra,hogy mit tesz vagy akár mit mond, vigyáznia kell a népszerűségére,mert az újraválasztása függhet tőle.


Franciaországban most más a helyzet Macronnal,mert a második ciklusát tölti,


(ha letellik a ciklusa,többet semmiképpen nem lehet Franciaország köztársasági elnöke)


bármit tesz,bármit mondd, valamilyen szinten nem számít,nem jelöltetheti magát újra.


Lehetséges,hogy Macron így akarja tesztelni az oroszokat,vagy szimplán csak idegesíteni putyint.

márc. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
A NATO egy védelmi szövetség, nem támad meg senkit. A tagállamok külön-külön, viszont azt csinálnak amit akarnak. Egyetértek abban, hogy a nagyhatalmaknak meg kell védenie Ukrajnát, mert nem akarom, hogy megint közös határaink legyenek Oroszországgal.
márc. 3. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!