Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A Fidesz média miért csak...

A Fidesz média miért csak annyit közöl Bidenről, hogy elesett, összekevert neveket, stb?

Figyelt kérdés

Egyszer nem láttam egy hiteles közvetítést sem, pedig öregedő Joe-nak igen jó a viziója az USA-ról, amit szerintem Trumpról nem lehet elmondani.


Itt van a mostani State of the Union másfél órás beszéde. Egyszer nem olvasott fel, nem úgy mint a mi Orbánunk.


[link]



márc. 11. 00:43
 1/3 anonim ***** válasza:
92%
Ugyanazt a propagandát használja ellene, mint amit magyarhonban az ellenzék ellen teszi: csakis a negatív hír a hír szerintük.
márc. 11. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
84%

Ezek a sajtótermékek, kiterjesztett párt sajtóosztályok.

Nekik nem érdekük és saját bevallásuk szerint sem feladatuk a tájékoztatás.

Egyedül Orbán Viktor úgy nevezett politikájának -kommunikációjának- igazolása és alátámasztása a feladatuk, tök mindegy, hogy milyen eszközökkel élve.

márc. 11. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

"fideszmédia"


Csak a youtube-on keress rá, és milliószám jönnek elő hasonló videók bidenről.

Amúgy a telex, hvg miért a pedofiltémát boncolgatja folyamatosan, amikor ők kizárólag csak abból állnak, meg mindenféle szexuális devianciából?


Én ezen inkább meglepődnék....

márc. 11. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!