Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Régebben is voltak ilyen...

Régebben is voltak ilyen 3.világháborús ilyesztgetések? Vagy ez most valós veszély és először van esélye hogy kitörjön?

Figyelt kérdés
márc. 11. 21:18
 1/8 anonim ***** válasza:
32%
Évtizedek óta nem volt ekkora veszély, ebben mindenki egyetért, aki ért hozzá.
márc. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%
Nem voltak még ijen ilyesztgetések.
márc. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Gál Gábor 2024 ***** válasza:

Így első rákeresésre 2008-as kérdést találtam legrégebbinek. Akkor éppen a grúz-orosz háború miatt:


https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__kulfoldi-politika__..

márc. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Minden kisebb-nagyobb csetepate kitoresekor idejon egy csomo rettego megkerdezni (vagy egy ember egy csomoszor), hogy "na, lesz vilaghaboru?" En mindig leirom hogy nem lesz, de sose hiszik el
márc. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
#4 Én azért kérdeztem mert szerintem ez nem egy kisebb csete paté vagy rosszul látom?
márc. 11. 22:59
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem, jol latod, ez most a "kisebb-nagyobb"-bol a hatso resz.
márc. 12. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
#6 Neked mi a véleményed meguszhato egy ujjabb vh?
márc. 12. 00:26
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én továbbra is tartom az álláspontom, hogy nem lesz itt semmiféle VH. Ebből a balhéból legalábbis biztosan nem. Ez valóban nem a kisebb, hanem a nagyobb balhék közé tartozik (legalábbis a legutóbbi VH óta), de nem VH-triggerelő. Senki sem akar VH-t, ha akartak volna, akkor már számtalan lehetőség lett volna mindkét fél részére, hogy elkezdje vagy eszkalálja. Ez be fog fagyni, aztán egyre csillapodnak majd a harcok. Az oroszok még megpróbálják majd itt-ott a frontvonalat kicsit tologotani még kijjebb, talán lesznek is nekik még kisebb-nagyobb "sikereik" (mint Bahmut vagy Avdjivka), aztán ők is feladják majd, és kb 5-10 év múlva szentesítik hogy innentől akkor van kelet meg nyugat Ukrajna.
márc. 12. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!