Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ekkora veszélyben élnek a...

Ekkora veszélyben élnek a muszlimok az Egyesült Királyságban? Kiktől kell őket ennyire védeni?

Figyelt kérdés
117 millió fontot költöttek az adófizetők pénzéből, hogy megvédjék a mecseteket és a Korániskolákat ahol a gyerekek agyát mossák. Ennek köszönhető, hogy ekkora szabadságban és békében élnek a muszlimok angliában? Vagy folyamatos a muszlimok zaklatása, a mecsetek elleni angol támadások?

márc. 12. 09:20
 1/9 A kérdező kommentje:
márc. 12. 09:20
 2/9 anonim ***** válasza:
63%
Lehet, hogy sokaknak nem leszek szimpatikus, de miért is kéne ebbe bármennyi forrást beleölni? Ők jöttek ide, esetleg lehetne valamennyire alkalmazodni is a többségi társadalomhoz. Én nem bántanék senkit pusztán azért, mert muszlim és nem vernék szét mecsetet sem, de ha nekik valami problémájuk van az itt léttel, akkor lehet szépen visszamenni, ahonnan jöttek. Ott nem fogják szétverni a korániskolát.
márc. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
53%

Igen, ekkora veszélyben vannak. A nálunk is meglévő elmebeteg önző politikusokhoz hasonló ottani politikusok általi befolyásolás (manipulálás) miatt meghülyített tömegektől. És egyes perverz hatósági emberektől. Csak megemlítem, "gyilkos Dzsonnak" nevezett IS-beli nyilvános kivégzőember egy 3. generációs muszlim volt Angliában. Jó tanuló volt, sehová nem vették fel, önerőből tanult, munkanélküli volt, mert muszlim volt, és mikor egyszer bement reklamálni emiatt a főhatósághoz, az ottani önelégült főember vigyorogva közölte vele "mikor veszed észre te kis hülye, hogy itt nem fogsz labdába rúgni". Köszönte, észrevette és ment Szíriába.

Ugyanezért léptek ki a britek az Unióból. Az azóte letünt bunkó politikusaik később bevalloták.

Szóval igen, kell védeni. mellesleg ugyanezt történik Marseillesbe. Ja, hogy miért mentek oda? Egyszerű, hívták őket, kellenek az alja munkára. Csak éppen kapcarongynak nézik őket, és egy idő után ők ennek megfelelnek. Ahogy nálunk a cigányok.

Kedvs #2, nem vagy szimpatikus! nem az első mondatodért, az mindössze azt tükrözi, hogy fogalmad sincs a dolgokról. A nem szimpatikusság annak szól, ennek ellenére öntelten megmondod a tutit. Hamis! Te isbedőltél a manipulátoroknak, egyelőre csak szavakban.


Igen, jó lenne, ha mindenki élhetné a saját megszokott életét. De ez sajnos nem megy, mert a népet arra biztatják, menjen. Arra nem biztatják, hogy illik a vendéglátóhoz alkalmazkodni. de mi van, ha bekövetkezik az az abnormális eset, hogy a vendég a több? Mert sok helyen már ez a helyzet, és nem a vendég tehet róla.

márc. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
64%

#3


Ha bemész egy étterembe és van 3 felszolgáló és 50 vendég, attól még az étterem szabályzata és az ország törvénye van életben.


Aki nem tud viselkedni, többször is balhézik azt ki kell toloncolni!

Nem egy nem két videót láttam, hogy a metrón pl fejen vágja a fehér népet egy ilyen kis csicska és csak lesnek mint a birka (6-7 embert fejen ütött).


Ezeknek nincs itt helye, alul iskolázott, vallásos agymosott majmok, és minden rasszizmus nélkül. Kb a 10%-a aki valóban jöhetne ide.


Hidd el dolgoztam Hollandiában menekültekkel (hajón), 3 hónap elég is volt a Borsodi putriból.

márc. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

3#

De a faludbóp még nem léptél ki. Tipikus suttyó vagy, aki bármilyen valós információ nélkül elképzel magának egy világot. Aztán tényként leírja.


Ezeknek nincs itt helye, alul iskolázott, vallásos agymosott majmok, és minden rasszizmus nélkül. Kb a 10%-a aki valóban jöhetne ide"


Igen, ezt mondják a magyarokról.

"

márc. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
80%
Nem tudom, hogy ez kinek szerencse, kinek nem -nekem ez sajnálatos-, de az Egyesült Királyság egy szuverén ország immár. Mi nem vagyunk velük közösségben, mivel kiléptek az EU-ból. No, tessék elfogadni azt, hogy ők igy gondolkodnak. Ha mi hozzánk jöhetnek tömegek Ázsiából, mégis, milyen jogon kritizálunk más szuverén országokat?
márc. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Az legalábbis elég fura, hogy egy ilyen elnyomott kissebbségi rétegnek akiket ennyire védeni kell honnan a bátorság, hogy tízezrével masírozzanak palesztin-párti felvonulásokon London belvárosában.


#6 nem tudom mi a bajod, tudtommal még szólás és véleményszabadság van. Itt meg külpolitikáról van szó.

márc. 12. 10:39
 8/9 anonim ***** válasza:

Oh, én nem a véleményszabadság ellen vagyok, sőt, hajrá véleményszabadság!


nekem más bajom van, nagyon más.

márc. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Az legalábbis elég fura, hogy egy ilyen elnyomott kissebbségi rétegnek akiket ennyire védeni kell honnan a bátorság, hogy tízezrével masírozzanak palesztin-párti felvonulásokon London belvárosában."


#6 nem tudom mi a bajod, tudtommal még szólás és véleményszabadság van. Itt meg külpolitikáról van szó."


Pont azért masíroztak palesztin-párti felvonulásokon London belvárosában mert ott véleményszabadság van. Egyébként meg 117 millió font nem egy nagy összeg Angliában.

márc. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!