Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Naiv vagyok ha ezt gondolom?

Naiv vagyok ha ezt gondolom?

Figyelt kérdés
Sok szakértő videóját megnézten Macron elnök fenyegetőzésével kapcsolatban. Viszont én nem tudom elhinni hogy a fenyegetőzésen kívül meg is tenné azokat amiket mond. Tisztába van vele ő is mivel járna ez. Úgy mint az Oroszok ők is fenyegetnek de eddig ők sem nyultak olyan dolgokhoz amivel egy világháborút robbantanának ki.
márc. 17. 21:45
 1/3 DK-s ***** válasza:

Nekem nagyon ismerős a vezető politikus viselkedése.


Egymagukban nem tennének semmit, de hajtja őket az hogy a környezetük faxa gyereknek lássa, ezért a legkeményebbet kezdték "bátran" kritizálni.


Majd egymást hergelve próbálják elérni, hogy valaki közülük át merje lépni a "vörös vonalat". Mert szerintük Puttler úgysem mer majd tenni semmit, ők pedig majd tetszeleghetnek Ukrajna megmentőiként. Csordaszellem.

márc. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ezekkel csak hazafelé politizálnak. annyit jelent, hogy a macron szavazóknak tetszene, ha a francia hadsereg menne ruszkikat picházni ukrajnába. fel van ez mérve ott is szépen 😉
márc. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

2: azt hallottam ez eddig csak a nyugdíjasoknak tetszett akiket úgy se küldenének a fronrta.

macront már nem választják meg, nincs mit vesztenie így ő jó lett a feladatra h putyint hergelje. lehet az a cél hogy az oroszok lépjenek előbb és erre reagáljon az eu+nato hogy akkor támadás.

márc. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!