Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az ukránok mikor fejezik már...

Az ukránok mikor fejezik már be a lövöldözést?

Figyelt kérdés
Már felesleges tovább húzni a háborút. Az ukránoknak csak egyre rosszabb lesz. Nem is értem... Azért a csóró putriért biztos nem adnám az életem.
ápr. 2. 02:58
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
24%

@20 "minden médiában proxyháborúnak nevezik, szóval egyértelműen igen."

Hát, ha te hiszem a mainstream médiának, akkor meg is érdemled barátom. Te, kis hazafi, te. :D

ápr. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
0%

20 "különben meg jó reggelt, minden ország a saját történelmét úgy írja hogy nekik tetsszen, ez mindig is így ment"

Hahaha! Téged sem az eszedért szerettek az anyádék. Nyiss ki egy törikönyvet, és nézd már meg, hogy nyertek-e a magyarok mohácsnál? Jóreggelt. Persze, ha egy országot egy pszichopata vezet, ott nem nagy ügy egy kis töténelem hamisítás. Mondhatni, több is veszett mohácsnál. :D


Amúgy bírom ezt a fórumot, amikor ilyen kis nyomik osztják az észt, de látszik az ideböffentett irományaikon, hogy a 8 általánost is csak bugdácsolva úszták meg épphogy.

ápr. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

"Hát, ha te hiszem a mainstream médiának," 🤣🤣🤣🤣

jó hogy említed, mert te jöttél azzal hogy Putyin történelem könyve.

ha te ezt elhitted akkor miért is kéred rajtam számon a mainstream médiában való hitet? ebből kiindulva hogy lehet valaki ilyen pancser hogy ekkora öngólt rúgjon magának, én is bírom ezt a fórumot amikor a magadfajta nyomik osztják az eszüket ami nincs.

22= látom az értelmezés is súlyos kihívást jelent neked, te anyádék biztos megbánták hogy nem inkább egy csombékra kötött kotonba végezted.

mellesleg ne te pofázzál már 8 osztályról amikor tele vagy helyesírási hibákkal. te lábon kihordod az agyhalált.

ápr. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

15-ös vagyok.

"Az ukránok mikor fejezik már be a lövöldözést?"

Mint ahogy már mondtam csak védekeznek. Az oroszok lövöldöznek és támadnak folyamatosan. Az ukránok pedig nem hagyják őket bentebb engedni a saját földjükre.

"Már felesleges tovább húzni a háborút."

Nem felesleges, mivel a hazájukat védik. Akkor lenne még csak nagy baj, hogyha megadnák magukat a csúnya buta ruszkiknak. Így törne ki a nagy polgárháború ami sokkal több civil ember életébe kerülne. Illetve ezt a nyugati országok meg Amerika biztos, hogy nem hagyná tehát ennek hatására akár kirobbanhatna egy nagy világháború. Te biztos elmenekülnél meg még gondolom jó sokan, hogyha Magyarországot megtámadná valamelyik ország.

Ha mindenki így gondolkodna akkor nem nagyon léteznének országok, csak egy nagy hatalom lenne az egész világon.

"Az ukránoknak csak egyre rosszabb lesz."

Nem lesz rosszabb. Pont így jó, hogy nem adják fel a hazájukat, területeiket. Látszik, hogy milyen bátor nép, még mindig vissza tudják tartani a frontot a világ 2-ik legerősebb országa ellen, aminek igazából nagyobb volt a füstje mint a lángja (tudom, hogy jó részt nyugati segítséggel) de ez egy másik téma. Mindenesetre a morál és a hazaszeretet mellet való elköteleződés még mindig megvan.

"Azért a csóró putriért biztos nem adnám az életem."

Te aztán nagy hazafi lennél háború esetén (szép). Nekik nem csóró putri. Ott születtek, ott van az életük, ott nőttek fel, ott van a családjuk, a szeretteik stb.

Ha valaki betörne a házadba akkor is azt mondanád, hogy tessék csak rablócska vigyél el mindent tiéd a ház és minden ami benne van teljesen ingyen, sőt még fizetek is érte csak engedj el élve, hogy had legyek hajléktalan.

Az a helyzet, hogy ez a gondolkodás nagyon rossz és sok ember ilyen alapokon gondolkodik.

Minden országnak szíve joga megvédeni magát, az ukránok ezt meg is teszik, teljesen jogosan, mivel a jövőjük függ tőle.

Hiába pontoztatok le, ez az igazság.

ápr. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

"Hiába pontoztatok le, ez az igazság"

az esti mese este 6-kor kezdődik.


a te buta elméd szerint biztos ez az igazság. felesleges neked magyarázni mert vagy troll vagy, vagy nagyon buta.

ápr. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!