Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Irán valóban napokon belül...

Irán valóban napokon belül megtámadhatja Izraelt?

Figyelt kérdés

Amerikai hírszerzési források szerint Irán napokon belül háborút indít Izraellel szemben.


2021-végén és 2022 elején is sokszor figyelmeztetett az amerikai hírszerzés, hogy az oroszok hónapokon belül támadást fognak indítani, de szinte senki sem hitt nekik.



ápr. 11. 00:10
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nem én ragadtam a múltban, hanem Irán. Vagy a mig29-nél is öregebb gépeik vannak Iránnak?
ápr. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

11#


Ha nem tudod miről beszélsz miért írogatsz ide?


[link]


Mig29 kb 50 éve volt divat.

ápr. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

A linkelt cikben hol a cáfolás, hogy Iránnak nincsenek mig-29-esei?


[link]


Az, hogy mikor mi volt a divat milyen összefüggésben van azzal, hogy használják-e még? Románia csak tavaly vonta ki a Mig-21-eseket...

ápr. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
A cikkben azt írják hogy rakétáznak meg drónoznak. Szóval mind1 hogy van-e mig29 vagy nem.
ápr. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
És? Én azt írtam, hogy Irán ugyan mivel támadna, mivel lenne képes támadni olyan nagyon? Mig-29-ekkel? Félreértetted az egészet. Nem azt írtam, hogy Mig-eket fognak használni és azzal támadni, hanem azt, és arra utaltam, hogy az egész iráni haderő levan maradva a hidegháborús technikánál.
ápr. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

306 db harci repülőgép (F–4, RF–4, F–5, Saeqeh/F5variation, F–14, Szu–24, Szu–25, Mirage F1, MiG–29)


Tényleg nem a legújabbak...

ápr. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!