Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Donald Trump azért vergődik...

Donald Trump azért vergődik ennyire hogy elnök lehessen, hogy a mentelmi jognak köszönhetően elkerülje a börtönt?

Figyelt kérdés

#trampli #Orsós haverja
ápr. 20. 09:04
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
71%
10: Nem mindegy? Mi magyarok nem szavazhatunk az amerikai választásokon. Az amerikaiak meg leszarják, hogy a magyar fideszesek mit gondolnak, vagy melyiket tartanák megfelelőnek. Ők majd úgy döntenek, ami szerintük nekik a legmegfelelőbb és nem úgy, ahogy egyes magyarok gondolják, hogy mi lenne nekik a jó.
ápr. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

10

Több államban legalizàlták a melegházasságot meg a nemváltást Trump alatt mint Biden alatt.

ápr. 20. 12:41
 13/20 anonim ***** válasza:
0%
Évtizedek óta Trump az egyetlen amerikai elnök, aki nem támadott meg egyetlen országot sem.
ápr. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
87%

@10

"Illetve, kivonul nem bevonul és megszáll más országokat.Végre egy elnök, aki eléri,aki nem háborús uszító."


Ilyen rövid az eszünk? Már elfelejtettük, hogy az USA Trump alatt kezdte bombázni Szíriát? Már elfelejtettük, hogy Trump a leköszönését megelőző napon csak egy hajszálon múlt, hogy nem támadta meg Iránt? Már elfelejtettük, hogy leköszönése után majdnem polgárháborút robbantott ki az USA-ban?

ápr. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

@13

"Évtizedek óta Trump az egyetlen amerikai elnök, aki nem támadott meg egyetlen országot sem."


Ezzel szemben viszont a valóság:

[link]

"A 2017-es sajráti rakétatámadás 2017. április 7-én hajnalban történt, amikor az Amerikai Egyesült Államok 59 Tomahawk robotrepülőgépet lőtt ki a Földközi-tengerről Szíriába, melynek célpontja a szíriai kormány által ellenőrzött Sajráti Légibázis volt. A támadás végrehajtásért Donald Trump, az Amerikai Egyesült Államok elnöke a felelős, aki ezt az április 4-én történt Han Sejkún-i vegyi támadásra adott válaszképp rendelte el."

ápr. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
0%

#14 Tévedsz vagy hazudsz. Az USA 2011-ben támadta meg Szíriát, még bőven Trump hatalomra kerülése előtt, obama alatt.

[link]

ápr. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
81%

@16 Ajánlom a te figyelmedbe is:

[link]

"A 2017-es sajráti rakétatámadás 2017. április 7-én hajnalban történt, amikor az Amerikai Egyesült Államok 59 Tomahawk robotrepülőgépet lőtt ki a Földközi-tengerről Szíriába, melynek célpontja a szíriai kormány által ellenőrzött Sajráti Légibázis volt. A támadás végrehajtásért Donald Trump, az Amerikai Egyesült Államok elnöke a felelős, aki ezt az április 4-én történt Han Sejkún-i vegyi támadásra adott válaszképp rendelte el."

ápr. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
0%
#17 Azt írtam, Trump nem támadott meg egy országot sem, és nem azt, hogy a korábban megkezdett háborúknak is véget vetett.
ápr. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
81%
@18 igen, ezert irtal hulyeseget.
ápr. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 MDaniel98 ***** válasza:
64%
Igazábül, ha Trumpot börtönbe akarták volna már csukni bőven megtehetnék, annyi kétes ügye van még azokon kívül is, amiket az elnöksége alatt csinált. Én nem gondolom, hogy eleve a lecsukása a tét, és még ha meg is tennék ezt, z elnökválasztáson akkor is indulhatna. Trumpnak több százalékpontot emelt a népszerűségén a meghurcolása, mert rengeteg nem pártos szavazó boszorkányüldözésként értékelte.
ápr. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!