Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A kínaiaknak, japánoknak...

A kínaiaknak, japánoknak szabad rasszistának lenni, de a nyugatiaknak nem?

Figyelt kérdés
Ismerősöm járt kint Japánban, mesélte, hogy keményen rasszisták és nem is titkolják. A metrókon olyan plakátok vannak kitéve, hogy a fekete majmok zavarják a fehér jegesmedvét és a sárga rókát. Nyilván ez arra utal, hogy viselkedni kell a tömegközlekedési eszközökön és az afrikaiak általában a problémások. Ilyenért Európában vagy az USA-ban meg is lincselnének, ott viszont simán belefér. Kínában dettó ugyanez, a fehéreket kedvelik, de a feketéket utálják.

ápr. 22. 09:14
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
35%

10, és én mérhetetlenül hálás vagyok ezeknek a haladó liberálisoknak, amiért Európában norma lett az elfogadás és nem vallás, bőrszin és szexualitás alapján cimkézik meg az embereket.

Messze jobb lenne a világ, ha mindent a haladó liberálisok irányitanának.

ápr. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 MDaniel98 ***** válasza:
Japán és Kína teljesen más kultúra, felesleges is összehsonlítani a miénkkel.
ápr. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
49%
#11 Ha belegondolsz, a "haladó liberálisok" nyíltan rasszisták. Ha bőrszín alapján engedünk vagy nem engedünk meg valamit, az bizony rasszizmus.
ápr. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
33%
13, most, hogy igy belegondoltam, én még inkább hálás vagyok ezeknek a haladó európai liberálisoknak, annak meg végképp, hogy én is ebbe a haladó európai liberálisok világához van szerencsém tartozni, de, jó, hogy belegondoltam.
ápr. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
39%
#14 Magyarul nem erősséged a gondolkodás.
ápr. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

#12

Miért?

ápr. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
19%
15, actually I am even able to think in English as well, so nem csak, hogy magyarul, megy.
ápr. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
55%
#17 Nem erre gondoltam, hanem ilyenekre, hogy összefüggések meglátása, következtetések levonása önállóan, anélkül, hogy megmondanák, mit gondolj. Az írásaidból pedig látszik, hogy te azt gondolod, amiről megmondták neked, hogy gondolnod kell.
ápr. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
41%

12# "Japán és Kína teljesen más kultúra, felesleges is összehsonlítani a miénkkel."


Teljesen igaz! Keleten a rasszizmus a kultúra része. Kiírtani már nem lehet, így el kell fogadni. Itt Európában viszont ezt a megnyilvánulást nem lehet tolerálni🤔

ápr. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
30%
Még nem ölték ki belőlük az önvédelmi képességüket. A bamba európaiakat meg lecserélik ostoba szarszínű retkekre.
ápr. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!