Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért sokan FreePalestine...

Miért sokan FreePalestine pártiak? Hiszen Izraelt támadták meg!

Figyelt kérdés
ápr. 29. 19:38
 1/9 anonim ***** válasza:
43%

Sokan ezt egy helyi konfliktusként aposztrofálják, és nem gondolkodnak tovább,hogy itt Izrael nem csak simán Palesztinával, hanem az egész arab világgal áll szemben, sőt még azon túl Iránnal is, akik teljesen meg akarják semmisíteni, és az egyetlen esélye, ha védekezik. Vannak persze túlkapásaik, de ha egy más ország ilyen helyzetben lenne, nem hiszem, hogy sokkal kulturáltabb módon reagálna.

Vannak olyanok is,akik divatból írják ki,h free palestine miközben fogalmuk sincs róla, hogy mi történik ott, és csak mert éppen a szélsőbal vagy a szélsőjobb ezt kapta fel, ezért ezt mondogatják. Érdekes amúgy,hogy ebben egyetért a szélsőjobb meg a szélsőbal,amikor a kígyó végül a saját farkába harap.

ápr. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
21%

Sok az antiszemita, akik most kaptak egy lehetőséget, hogy kiéljék magukat anélkül, hogy túlságosan ciki lenne.

Más kérdés, hogy Netanjahut én is nagyon utálom, és borzasztóan szomorúnak tartom, hogy még hatalmon van. Sajnos, Izraelt ellepték a beteg agyú zelóták, akik semmivel sem különbek a palesztin fanatikusoknál.

ápr. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%

2.

"Sok az antiszemita"


"Netanjahut én is nagyon utálom"


Nincs több kérdésem

ápr. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem azért, mert egyrészt sokan érzik úgy, hogy inkább ártatlan civilek halnak meg a terroristák helyett. Másrészt sok a muszlim bevándorló, aki inkább a palesztinokkal szimpatizál.

Az pedig olaj a tűzre, amikor az Izrael pártiak minősítik a palesztin pártiakat. Szerintem inkább tüzeli az indulatok, mert az emberek úgy érzik, hogy próbálják elhallgattatni őket. A progresszív légkör meg már másfél évtizede arra kondicionálja a nyugati embereket, hogy ilyenkor szembe kell helyezkedni azokkal, akik megpróbálnak másokat elhallgattatni.

ápr. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
3: az izraeli kormány nem egyenlő a zsidó néppel. Nem tudtad? Akkor ideje elgondolkodnod rajta. Miféle ember az, aki nyílt fasisztákkal tákol össze koalíciót, és aki olyan embereket tilt ki az országból, mint Noam Chomsky?
ápr. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
66%

ez az aktuális divat.

a 2015-ös párizsi merényletnél a francia zászló volt a divat

majd amikor leégett a notre dame azon sajnálkoztak

azután az esőerdők égetése volt a téma

jött a szivárványzászló

a covid és a valamivel be vagyok oltva képkeret

most az ukránzászló

az emberek hülyék és mindig kell valami divatot követniük.

ápr. 30. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 MDaniel98 ***** válasza:
Általában az ilyen ultraliberális woke kiscsajok hirdetik az ilyen nézeteket, ami különösen vicces annak ismeretében, hogy mi történne velük egy olyan államban ami a Hamasz ellenőrzése alatt áll.
ápr. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nekem egyszer azt írták:

" Legközelebb jobban tájékozódjak mi előtt olyan hülyeséget írok, hogy Free Israel! Elnyomják a palesztinokat! "

ápr. 30. 14:08
 9/9 anonim ***** válasza:

8: közép keleten a vallás mindig is csak egy probléma/ok a gyilkolásra.

gondolom az üzenetküldő is olyasmi fogykos lehet aki szerint az ukrán háború 2022 febr-ben tört ki. holott 2014ben kezdett.

máj. 1. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!