Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szerintetek lesz 3. világháború?

Szerintetek lesz 3. világháború?

Figyelt kérdés

Elnézve a mostani külföldi konfliktusokat, számomra nagyon gyanús hogy belesodródik európa egy kontinens szintű háborúba. Csak gondoljunk az oroszok akaratára. Ők nem engednek amíg Ukrajna a kezükben nem hever, és az EU pedig ezt egyértelműen nem szeretné hagyni. Ez egy sakk-matt szituáció. Amerikai szempontból a mai században nem érné meg egy nagyobb beruházás a háborúba(a múltal ellentétben), hiszen a jelenlegi költésgeket figyelembe véve és a technikai fejlődés arányát már nem lenne kivételesebb hasznuk a jövőben ha támogatnák a háborút. Az első és a második VH-ban előrelátható volt a jövőbeli hirtelen gazdasági növekedés, hiszen az új fogyasztói cikkek már készen álltak, amiből az államok a polgárokon keresztül hatalmas vagyonra tehettek szert, tehát Amerika érdeke volta háború. Jelenleg nincs ez, hiszen egy nagyon lassú tendencia alakult ki, amely nem profitálná előreláthatólag a háború költségeit. Tehát az Európai Unió magára maradt az Orosz+Kína térhódítása terén.


Szeretném megvitatni ezt a témát, és kiváncsi vagyok mások hogyan látják.



máj. 15. 00:18
A kérdező szavazást indított:
A III. világháború elkerülhetetlen a jövőben
Elkerülhető a globális konfliktus
27 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
27%

Szerintem egyszer lesz 3. világháború csak épp nem a közeljövőben.


Megy a keménykedés de ha eszkalálni akarná pl. a nyugat az orosz-ukrán konfliktust akkor nem aprópénzt adna az ukránoknak. (oroszoknak meg nem érdekük az eszkalálás)


Kínai elnök meg most volt az EU-ban és Biden papával is találkozott, ők is megoldják okosban a konfliktusaikat.

máj. 15. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mindenki maghol.
máj. 15. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%

Úgy látszik, hogy ez egyeseknél napi téma, napi szinten kell ezzel a hülye kérdéssel pusztítani az agysajteket, szívni az életenergiát, tehát az emberi koponyán belül már most is zajlik egyfajta világháború, igen komoly pusztításokat végezve mentálisan.

Az emberek fizikai megsemmisítését előidéző világégés kezdetének időpontját viszont nem jó helyen kérdezed, mert nekünk nincs hozzáférésünk - még csak a pontos helyüket illetően sem - azokhoz a piros kis gombocskákhoz, amik ezt a folyamatot elindíthatnák. Azokat kérdezd, akik napi szinten matatnak, babrálnak, stb ezen piros gombocskák körül. Nem árt igyekezned a kérdéseddel, hogy még legyen elegendő számú agysejted ahhoz, hogy majd a megfelelő helyen fel tudd tenni ezt a hülye kérdésed. Lehet, hogy pl egy putyini nyilvános kérdez-felelek sajtótájékoztatón közelebb kerülnél a kérdésed megválaszolásához.

máj. 15. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
43%
Igen. Az USA/NATO valószínűleg még az idén, de legkésőbb jövőre meg fogja támadni Oroszországot, és az egyet jelent a 3. világháborúval.
máj. 15. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem tegyétek fel napi 10x ezt a kérdést! Nem elég unalmas még.
máj. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

#5 Ha ennyire unalmas minek kattintottál a kérdésre? Minek pocsékoltál rá időt?



Kérdező. Nem az a kérdés, hogy lesz e hanem, hogy mikor.

máj. 16. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

#6: Azért hogy legyen mibe belekötnöd!

Őrüljetek bele a harmadik világháborúba! Rettegjetek nap mint nap!

máj. 16. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Én nem rettegek, de gondolom ha egyszer kitörne, akkor te(#7) és a #3 lenne az aki az első sorban fosná össze magát ha menni kéne. Politikailag vizsgálom a témát nem pedig a te szinteden közelítem meg. Szeretek foglalkozni gazdasági kérdésekkel, plussz engem foglalkoztat hogy mi történik azon a sárgolyón ahol én is lakom, nem úgy mint a magadfajta tudatlan élő de belül halott embereket.
máj. 16. 16:05
 9/12 MDaniel98 ***** válasza:
Előbb-utóbb biztos lesz majd egy nagy háború, amit annak fognak nevezni, de remélem nem az én életemben.
máj. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem lesz, ha nem most, 30-40 éven belül, a kimeneteléről gőzöm sincs igazából, én szerintem vetnének be taktikai atombombákat, de senkinek sem célja egy élhetetlen sugárfertőzött bolygón maradni, ez egyenlő az öngyilkossággal. A háborút nem a médiában látott politikusok irányítják, hanem a nem ismert háttérhatalom, óriási hadiipari cégek, melynek vezetői valószinűleg gonosz gazdag zsidók.
máj. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!