Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ki és miért lőtt rá Robert...

Ki és miért lőtt rá Robert Ficora?

Figyelt kérdés

Súlyosan megsebesült szerdán Nyitrabányán Robert Fico szlovák kormányfő, miután többször meglőtték.

Remélhetőleg túléli, de ki és milyen okból próbálta megölni?

Mi lesz ennek a következménye?

Már itt tartunk, hogy kormányfőket lőnek le!?!



máj. 15. 18:34
A kérdező szavazást indított:
Szerintem valami szlovák belügy miatt történt.
Szerintem nemzetközi összeesküvés áldozata lett.
12 szavazat
 1/9 Ársapkás Alispán ***** válasza:
9%

1. Lee Harvey Oswald


2. John Wilkes Booth

máj. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
5 honlapon hozták le ugyanazt a személyt, mindent lehet róla tudni, miért kell ilyen átlátszóan vitát generálni?
máj. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
54%
Juraj Cintula
máj. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Igen, köszönöm meg is találtam.


Egy 71 éves író lőtte meg Robert Ficot, Juraj Cintula!

máj. 15. 18:44
 5/9 anonim ***** válasza:
24%
Am Orbán sem véletlenül jár golyóálló mellényben. Tudja, hogy neki is szevasz lehet bármikor. A birka is remél!
máj. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
55%
Orbán eddig is rettegett, ez után mi jöhet még? Az egész vár le lesz zárva, nem csak a Karmelita. De rettegjen is!
máj. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
80%
Azt kapta amit már rég megérdemelt, legalább 1 ember képes volt cselekedni és nem karba tett kézzel nézni ahogy ez a mocsok keveri a sz@rt. A fideszbirkáknál persze teljesen természetes, hogy Orbán barátjának nevezi ezt a magyargyűlölő moslékot, aki több magyarellenes bűncselekményt és magyarellenes törvényt hozott, sok-sok magyar életét megkeserítve a Felvidéken.
máj. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
79%

Nem hiszem, hogy nemzetközi szál lenne, de persze túl friss a dolog, lehet, hogy tévedek.

Egy amúgy is kissé elvont faszinak elege lett a világból és főleg a kormányból, aztán lőtt. Szerintem nem áll emögött semmi összeesküvés. Nem igazán szokás azért errefelé politikust lepuffantani, aztán Fico meg most nem számított erre.

Magyarországon is bőven lennének ilyenek, csak nem jut fegyverhez és/vagy Orbán nem mutatkozik annyit így nyilvánosan.

máj. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 MDaniel98 ***** válasza:
73%
Egy 71 éves szlovák költő, állítólag azért, mert nem ért egyet a politikájával (ezt mondjuk nem olyan nehéz kitalálni abból, hogy rálőtt).
máj. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!