Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Milyen érvek szólnak Trump és...

Milyen érvek szólnak Trump és Biden mellett/ellen?

Figyelt kérdés
Illetve mi melyikkel járnánk jobban?

máj. 21. 14:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
26%

Trump külpolitikailag pacifistább, jobban támogatja az USA izolációját.Jó lenne, ha az USA visszahúzná a csápjait és lokális problémákra koncentrálna.


Jobban tisztelné szövetségesei belpolitikáját, szuverenitását, mint Biden.

máj. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 MDaniel98 ***** válasza:
Mivel a kormány mindent elkövet, hogy nyilvánvalóvá tegye, hogy Trumpnak szurkol, ezért az ország külpolitikai mozgásterén egy Trump győzelem tudna valamicskét javítani, de olyan nagy változást ettől mint sokan, én nem nagyon várok a gyakorlatban.
máj. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Én Biden ellen tudok érvelni simán Trump mellett még legjobb jóindulattal sem nagyon megy.


Érdekes, amit az egyes mond: nekem ezek pontosan Trump elleni érvek. Ha egy nagyhatalom meggyengül és visszább húzza a csápjait, akkor a helyére betüremkednek mások, az pedig háborúval, krízisekkel jár. Mármint nem biztos, hogy ez akkora baj, de ezt általában nem szokták belekalkulálni, akik változást akarnak.

máj. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%

Trump egy közönséges bűnöző.

Orbán barátja...

Zsák a foltját!

máj. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
38%

Biden egy rossz egészsègi állapotban lévõ erõsen megöregedett ember. Az elmúlt években több hàború is kialakult az uralkodàsa alatt, melyekrõl félig tehet. Ezen kívül tàmogatja a migràciòt és a libsi értèkrendet követi (bár ez megosztò).


Trump nehéz természetű, sokszor full meggondolatlanul hülyesègeket beszél. Viszont uralkodàsa alatt béke honolt és külpolitikàja szerencsèsebben alakult mint Bidennek. Ellenzi a migràciòt és jòban van a mi vezèrünkkel. Szerintem Ukrán hàborút is hamarabb tudnà megoldani mint Biden... és sokkal fiatalosabb


Ezek alapján döntsd el (vagyis inkàbb ne, mert nem neked kell eldönteni :D)

máj. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Trump szimpibb de tőle azért tartok mert nem akarom hogy az USA kivonuljon a világrendből és izolált legyen
máj. 22. 00:22
 7/15 anonim ***** válasza:
90%
Annyira érdekelne, hogyan lehet Trump valakinek szimpi. Mármint nem beszólni akarok, hanem számomra ez tényleg megfoghatatlan.
máj. 22. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

7.

Hogy lehet valakinek szimpi egy woket, blmet támogató elnök?

máj. 22. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
#8, belemehetünk ebbe is, de nem ezt kérdeztem :)
máj. 22. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nem azt mondom hogy szimpi de Bidennél az számomra
máj. 22. 13:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!