Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ha az USA támad meg egy...

Ha az USA támad meg egy idegen országot, miért nincsenek annyira felháborodva az emberek, mint Oroszország esetében?

Figyelt kérdés
máj. 22. 10:54
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/84 anonim ***** válasza:
55%
Például?
máj. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/84 anonim ***** válasza:
74%
Fel vannak. Csak ilyen alig történt eddig a történelem során. Az USA háborúinak kb 99%-át nem ő kezdte, hanem mások háborúiba szállt be a számukra kedvező oldalt támogatva.
máj. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/84 A kérdező kommentje:
Pl. Szerbia, Afganisztán, Irak, Szíria, Líbia, Jemen.
máj. 22. 10:59
 4/84 A kérdező kommentje:
#2 Ez nem a humor kategória :D
máj. 22. 11:00
 5/84 anonim ***** válasza:
20%

Mert az USA csak a demokráciát akarja elvinni nekik. Ők a jók. A többiek a rosszak.

Röviden: kettős mérce.

máj. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/84 anonim ***** válasza:
60%

Pl szerbia esetében, jogos volt, hogy nem hagyták, hogy a teljes balkánt kiirtsák ezek a rohadékok a magyarsággal egyetemben, azért.


Irak ellen én voltam tűntetni annak idején az amerikai nagykövetségnél.

máj. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/84 anonim ***** válasza:
89%

Nem is humorizáltam. A példáid közül is Afganisztán az egyetlen, ahol ténylegesen az USA kezdett háborút. És elég komoly tiltakozások is voltak ellene még az USÁ-ban is, nemhogy máshol.

Az összes többi esetben már bőven fennálló konfliktusba szálltak be más országok is, eleve nem csak az USA. Pl a szír háború esetén is Törökország már jóval hamarabb elkezdte támogatni a felkelőket, mint az USA, meg ugye eleve nem csak ők szálltak be hanem franciák, kanadaiak, stb is mentek. Hogy eleve úgy teszel mintha csak az USA-ról lenne szó, az már eleve hazugság. Hogy emellett még van pofád olyanokat is állítani, hogy az USA kezdett ott háborút, az pláne.

máj. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/84 A kérdező kommentje:
#7 Megtalálták már Irakban a tömegpusztító fegyvereket? :D
máj. 22. 11:08
 9/84 hypno ***** válasza:
75%

#3


Mert pl. az ENSZ felhatalmazásával és a BT határozata alapján kezdtek katonai műveletbe.


Az oroszok melyik háborúja kezdődött így?

máj. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/84 anonim ***** válasza:
80%

Összekevertem, bocs, nem Afganisztán, hanem Irak volt az egyetlen valós példa.

Na és te mit szólsz ahhoz hogy kibuktak a hazugságaid? Semmi elismerés, vagy legalább bocsánatkérés?

máj. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!