Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Konkrétan tudtok olyan könyvet...

Konkrétan tudtok olyan könyvet ajánlani ami az Európai Unió szociálpolitikájával foglalkozik?

Figyelt kérdés
előre is köszönöm
2010. nov. 7. 05:41
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Ha írtak is ilyen könyvet maximum ennyit tartalamaz:


Az Európai Unió cálja kizsákmányolni a népet.

2010. nov. 7. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%

utálom aki az Európai Uniót fikázza.

Még hogy kizsákmányol? Tudod hogy hány ezer milliárd forintot kaptunk már az uniótól? Minden felújítás, rehabilitáció költségeinek 80-90%-át az Unió adja.

Persze nekünk is kell a közösbe fizetni de az csak töredéke a támogatásnak. És nem csak országokat, városokat, falvakat támogat, hanem kis és középvállalkozásokat is!! Egyik ismerősünk cége is uniós forrásból újult meg. És ha nem lenne Unió én se tudtam volna ingyen külföldön tanulni 6 hónapig...

És hogy ne offoljak: Ilyen könyvet konkrétan nem ismerek, de szinte az összes Unió témájú könyv ír erről valamennyit. Olyan részletes szociálpolitikája még nincs..

2010. nov. 7. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
47%
Van valami olyasmi című könyv, hogy "Az Európai Álom, avagy egy új feltörekvő kontinens gazdasági és társadalmi fejlődése hogyan árnyékolja el lassacskán az Amerikai Álmot" vagy valami ilyesmi.
2010. nov. 7. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
23%

"utálom aki az Európai Uniót fikázza"


Szíved joga, ám ez a tényeken nem változtat. És te tudod hány ezer millárdot hordanak ki? Jahogy azt nem az Unió csinálja csak a tagcsatlós multik? Igazad van.

2010. nov. 7. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

" És ha nem lenne Unió én se tudtam volna ingyen külföldön tanulni 6 hónapig..."


Sok tudást nem vertek beléd, szóval semmi hátrányod nem származott volna. :)

2010. nov. 7. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Olvasd az EU hivatalos honlapjait. Pl. euvonal.hu
2010. nov. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

" És nem csak országokat, városokat, falvakat támogat, hanem kis és középvállalkozásokat is!! "


Na akkor nézz utána eyg kicsit annak, amit írsz. A multik kapják Mo-n a legtöbb támogatást, sokkal többet, mint ami haszon jön tőlük. Háromszor annyit kapnak, mint a kkv-k.

2010. nov. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm annak aki próbált a kérdésre válaszolni
2010. nov. 7. 21:14
 9/9 anonim ***** válasza:
2010. nov. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!