Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Kik az igazi terroristák?

Kik az igazi terroristák?

Figyelt kérdés

Izraeli(kazár) bombázás eredménye, egy gázai iskolában, ahova a civilek menekültek. Az izraeliek(tehát kazárok), azt kommunikálták a nyugat felé, hogy ott bújtak meg a hamasz katonái, hogy ezzel indokolják az eltitkolni próbált, szándékos etnikai tisztogatást.


http://www.youtube.com/watch?v=7PC_hDMvqY0&feature=related


2011. febr. 25. 23:15
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
16%

te hány százalékban vagy magyar? te magyarnak nevezett szláv német török keverék? Válaszolj te magyar! (vagyis szláv német török miegymás...)

nem tudom miért mániád a kazározás...

A hamász katonák pedig igazi férfiak ha iskolásokat és civileket használnak élő pajzsként.

2011. febr. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 A kérdező kommentje:

Pont ellenkezőleg!

A hamasz katonák nem bújtak az iskolákba, és pont ezért bombázták, és lőtték az iskolákat. A cél a civilek voltak!


Tiszta magyar nincs, csak keverék, de én nem is állítom magamról, hogy engem jogosan megillet az Amazonas őserdő, mert dél-amerikai őslakos vagyok!

2011. febr. 25. 23:37
 3/50 anonim ***** válasza:
sajnos nem tudok palesztinul de azt ugye tudod hogy a hamász gázából leplezetlenül lövöldöz civilekre
2011. febr. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
minden nap ki fogsz írni egy ilyen kérdést?
2011. febr. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
ki tudja ez a mai második... vagy ki tudja hányadik, biztos jól elvan az összeesküvés elméletekkel
2011. febr. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
0%
Gyáva férgek a Hamász terroristái, hogy nők és gyerekek mögé bújnak, szándékosan iskolák közeléből rakétáznak Izraelre, hogy aztán a jogos válaszcsapások gyerekáldozatainak mutogatásával győzködjék az "igazukról" az olyan nyugati hasznos idiótákat, mint Te Kérdező!
2011. febr. 26. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 A kérdező kommentje:

Pont ellenkezőleg!

A hamasz katonák nem bújtak az iskolákba, és pont ezért bombázták, és lőtték az iskolákat. A cél a civilek voltak!


Azért az milyen gáz, hogy nem az zavar titeket, hogy az Izraeliek(török kazárok, akik a lengyelekkel keveredtek), szándékosan gyerekeket céloznak meg, de az igen, hogy ezt én elítélem!

2011. febr. 26. 00:17
 8/50 anonim ***** válasza:
te is keveredhetnél egy jó kórházi kezeléssel és a gyógyszerekkel mert ez már betegség
2011. febr. 26. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
43%
téged meg hihetetlen hogy nem érdekel a hamászi agresszió izraelben...
2011. febr. 26. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 A kérdező kommentje:
Érdekel, csak az 1%-át sem éri el a Izraeli(kazár/askenáz) terrornak! Ezen kívül, azok az eredet szemita népek, akiknek az őseik voltak a héberek, kánaánaiak, és araboh, ők a 5000 éves honukat védik, a kaukázusi, gyarmatosítókkal szemben! Tehát jogos!
2011. febr. 26. 00:34
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!