Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az őslakosokat mikor üldözik...

Az őslakosokat mikor üldözik el Európából a bevándorlók?

Figyelt kérdés
Malmőből már a zsidók felét elüldözték a muszlim bevándorlók. Az antiszemiták örülhetnek, de a kérdés szerintem akkor is jogos. Mikor űzik el a bevándorló, együttélésre képtelen söpredékek az őslakosokat? Illetve ők ezt meddig tűrik? Azért is fontos szerintem a kérdés, mert akárhogy is lesz Magyarországra nagy kihatással fog bírni. Egy iszlám francia/osztrák/svéd/német kalifátus nem sokáig tűrne meg egy hitetlen államot a szomszédban, ami ráadásul jelentéktelen. Vagy itt az ő szálláscsinálóik (a jobbikosokra gondolok) áttérnek?
2011. máj. 9. 22:37
1 2 3 4 5 6
 1/60 A kérdező kommentje:

Itt a forrás:

[link]

2011. máj. 9. 22:39
 2/60 anonim ***** válasza:
29%
Agyament baromság.
2011. máj. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 anonim ***** válasza:
hollesz, te fideszes vagy?
2011. máj. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/60 anonim ***** válasza:
9%
Nem vagyok egyik párt tagja sem. Én is elmegyek szavazni, dehogy melyik pártra teszem a voksom az magányügy. Egyébként a kérdéshez sem köthető.
2011. máj. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 anonim ***** válasza:
26%
Csakmert a fideszesek szoktak mindent lebaromságozni, amit nem Orbán Apótól hallottak.
2011. máj. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/60 anonim ***** válasza:
9%
Nem, egyáltalán nem így van. Nem érdekel hogy ki mondja, szerintem egy agyament baromság.
2011. máj. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/60 anonim ***** válasza:
34%
A jobbikosok pedig az barmolják le amit nem Vona vagy valamelyik szélsőjobbos hírportál vagy újság mond!
2011. máj. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 anonim ***** válasza:
96%
A zsidók mióta őslakosok Malmöben?
2011. máj. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/60 anonim ***** válasza:

"Az őslakosokat mikor üldözik el Európából a bevándorlók?"


Nem üldözik el,hanem elözönlik és túlszülik,majd a végső fázisban pedig rákényszerítik a kultúrájukat és a hitüket az őslakosokra.Csak az őslakosok egy része ez ellen úgy védekezik hogy elmenekül máshova.


"Illetve ők ezt meddig tűrik?"


Addig amíg az európai nagy balos pártok a muzulmán bevándorlókat pártolják és a jobbközép pártok pedig struccpolitikát folytatva inkább a homokba dugják a fejüket minthogy állást foglaljanak ebben a kényes kérdésben nem sok változás remélhető.

Kivéve ha csak a nemzeti radikális pártok nem jutnak hatalomra a főbb országokban.


"Vagy itt az ő szálláscsinálóik (a jobbikosokra gondolok) áttérnek?"


Áhh,szóval összeesküvés-elméleteket gyártunk?:)


Mond már el nekem légyszíves hogy az 5 parlamenti párt közül melyik az-az 1 párt amelyik elutasította a muzulmán Törökország EU-s csatlakozását?

Segítek,ez a Jobbik volt.


A Jobbiknak az a célja hogy a keleti népekkel jobb viszonyt alakítsunk ki,amiből később gazdasági profitja is lehet a számunkra.Viszont szüntelenül azt vallja hogy Európának és Magyarországnak fehérnek és kerszténynek kell maradnia.


Tehát a Jobbik célja az hogy az iszlám és az arabok maradjanak otthon és úgy alakítsunk ki velük jó kapcsolatokat hogy gazdasági és politikai vonalon támogatjuk egymást.

2011. máj. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 A kérdező kommentje:

"A zsidók mióta őslakosok Malmöben?"

Ha a zsidók felét már elüldözték, akkor szerinted az őslakos jelző kire vonatkozhat? Gondolkodhatnál mielőtt kérdezel!

2011. máj. 9. 23:52
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!