Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Párizs polgármestere nyíltan...

Párizs polgármestere nyíltan meleg. Hogyhogy mégis megválasztották?

Figyelt kérdés
Ez Magyarországon lehetetlen lett volna, és ő már 2001 óta áll Párizs élén.
2011. jún. 21. 14:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
54%
Az a messzi nyugat, itt teljesen más minden. A keresztények és épeszű emberek biztos nem tűrnék meg.
2011. jún. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
83%

Mert valószínűleg az emberek nem a nemi hovatartozását figyelembe véve szavaztak rá, hanem azért, mert jól irányítja a várost, elégedettek a munkájával.

Valóban, Magyarországon ez nem biztos, hogy így lenne, de ennek az okai szerintem mélyebben gyökereznek, két teljesen más történelmi, társadalmi, szociológiai háttérrel rendelkező országról van szó, így az emberek hozzáállása is más bizonyos jelenségekhez.

2011. jún. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
64%
franciaországban kicsit más a felállás. nekik nincs ennyi problémájuk, el tudnak viselni egy homokost a porondon. egyébként nálunk se az ilyen emberekkel van a probléma. inkább az olyanokkal, akik nyíltan lengetik a farkukat a homokfelvonuláson. valamint, nálunk van még egy-két egyéb probléma is, ami mégjobban hergeli az embereket a kiugró esetek ellen. pl cigánybűnözés, ellehetetlenedés, pénztelenség, munkanélküliség, stb. stb. stb.
2011. jún. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
48%
A melegek is csoportokba szerveződnek és a másik meleget hozzák kedvezőbb helyzetbe. Nézd meg a rynart ügy hátterét, de velem is már előfordult, hogy egy cég üzletembereivel azért nem sikerült megegyeznem, mert nem vagyok meleg. Visszautasítottam az "ajánlatukat" ezért nem én kaptam a megrendelést. Erre mondta egy vállalkozó barátom, hogy magam helyett egy meleg üzletkötőt kellett volna küldeni.
2011. jún. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
68%
Sok volt Párizsban az ilyenfajta művészlélek mindig is. Elfogadhatóbb, mintha pedofil v. internetes mutogatósbácsi lenne.
2011. jún. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
83%
Nálunk is volt budai kerület polgármestere leszbikus.
2011. jún. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
89%
Izland miniszterelnöke meg leszbikus.
2011. jún. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
53%
Ja kérem Párizs mindig is a bohém város volt! Bár elég sok gyökér van arrafelé is de szavazati joguk (pl állapolgárságuk) nincs. Ugy is mondhatnám, hogy nem saját gumós termés.
2011. jún. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Most utánanéztem, és tényleg: Izland miniszterelnöknője leszbikus, és Berlin polgármestere is meleg.
2011. jún. 21. 15:17
 10/18 anonim ***** válasza:
67%

Ez azt bizonyítja, hogy a nyugattól nem csak gazdaságilag, hanem társadalmilag is le vagyunk maradva 50 évvel.

Nézd meg az 50 évvel ezelőtti amerikát. Akkor lehetett volna fekete bőrű elnök.

2011. jún. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!