Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Nem túlzás, hogy H. Clinton...

Nem túlzás, hogy H. Clinton látogatásához lefoglaltak egy 128 ágyas luxusszállót?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy Amerika egy nagy hatalom, meg hát nem is a mi pénzünk, bár ki tudja... De azért szerényen megkérdezném, hogy ez hány magyar kisnyugdíjas hány száz évi nyugdíja.


[link]


2011. jún. 30. 12:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

nem.


külügyminiszter és exelnök-feleség. ez így nagyon durva biztonsági kockázatot jelent. csak akkor tudják a biztonságát szavatolni, ha az egész épületet ellenőrzésük alatt tudják tartani. ehhez meg az kell, hogy más szállóvendég ne legyen.

2011. jún. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Miért, szerinted a kormánytagok otthonaiban kellett volna meghúzniuk magukat?
2011. jún. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 doboszoli ***** válasza:
Szerintem egyértelműen nem.
2011. jún. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Szerintem túlzás, és miért ne lakhatna akár a meghívó rezidenciáján is a vendég? Elférne.


De ha ez így teljesen rendben van, akkor arra kérném a tisztelt amerikai kormányt és befektetőket, hogy nekünk se ajánlgassák folyton a megszorításokat, ne jöjjenek pl. azzal, hogy itt túl nagyvonalú a nyugdíjrendszer.(Ezt nyilatkozta egyszer egy minimum havi több 10 ezer dollárt kereső amerikai "szakértő".)

2011. jún. 30. 13:22
 5/13 anonim ***** válasza:

Nem. Mindíg 3 emeletet szoktak foglalni, középen lakik és lefoglalják az alatta és felette lévő szintet is.

a vele utazó stábnak is kell hely (azok is vannak biztos 50-en legalább). Így hamar kijön a 128 ágy

2011. jún. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
és mi ebben a baj. Nem mi fizetjük, ő foglalta le. Ha most én mennék oda és lefoglalnám az épületet senkinek sem lehet egy szava sem.
2011. jún. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

"Szerintem túlzás, és miért ne lakhatna akár a meghívó rezidenciáján is a vendég?"


akkor meg azzal lenne bajod, hogy miért mi fizetjük a szállását ennyi embernek, meg miért mi etetjük őket...

komolyan ez a legnagyobb problémád? mert akkor irigyellek.

2011. jún. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szerintem te azzal sem nem vagy tisztában,hogy hányan hányan jöttek. kb 50-100 között van a saját stáb,a security, a CIA, a szakértők.....

milyen rezidencián kellett volna elhelyezni? az Orbán házában? A Sándor palotában?

2011. jún. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerinted akkor kinek járna ki jobban egy ilyen fogadtatás, ellátás, ha nekik nem? Kiváncsi lennék a véleményedre.
2011. jún. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Senkinek se járna. Ha nekünk a megszorításokról papolnak, akkor mutassanak példát! Én egész életemben nem keresek annyit, mint amennyibe ez a szálloda pár napra kerül. Rosszak az elosztási viszonyok.
2011. jún. 30. 16:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!