Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Várható hogy az Európai Unió...

Várható hogy az Európai Unió megszűnik létezni?

Figyelt kérdés
Ez is csak egy korszak, volt itt annyiféle szervezet, társulás meg miegymás. Minden feloszlik szerintem egyszer. Jó esély van rá hogy éveken belül tönkremegy az egész?
2011. aug. 7. 15:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%

Magyarország is feloszlik egyszer?

Szerintem nem. De kitduaj. Egyszer az életnek is vége.

2011. aug. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%
A szovjetunió is felbomlott, az európai se tart örökké
2011. aug. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
55%
Várható, és nagyon remélem ez mielőbb végbe is megy.
2011. aug. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ha egyszer felbomlik az Eu. akkor véleményem szerint okvetlenül felmerül a kérdés,hogy azokat a támogatásokat,kölcsönöket kinek fogjuk visszafizetni.

Ugyanis én nem tudok róla,hogy akármelyik szerződésben is szerepelne,hogy "mi történik ha?".

Ami igaz az igaz,meg kell hagyni,hogy az eurós övezet válságban van,a kérdés az,hogy a gazdag nyugati hatalmak meddig bírják fizetni a mi "lemaradásunkat".

Amint úgy döntenek/nem bírják fizetni a felzárkóztatást abban a pillanatban összeomlik a rendszer.

2011. aug. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem kell felbomlania, elég, ha Magyarország kilép belőle. Az EU-nak mi csak a seljtfelhasználója vagyunk.
2011. aug. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
az EU egy szövetség melynek a lényege, hogy egymást segítsék ki az államok ha bajban vannak, és javaikat megosztva haladjanak a konjuktúra útvonalán! Bár Mo. netto befizető ebben a szövetségben, még is későbbiekben a felzárkózás után fontos szerepe lehet egy ilyen szövetségben történő részvételnek, csak észen kell lenni...
2011. aug. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
57%

Remélem ez soha nem fog megtörténni. Most, hogy Oroszország, India, Brazília is kezd felzárkózni, Kína pedig nagyhatalom, fel sem merülhet az a forgatókönyv, hogy Európa nem egységes hatalomként, hanem kis országokra szétbontva létezzen. Az arabok is egyesülni próbálnak(Öböl-menti országok szövetsége) és Afrika is. Egy olyan korszak következik, mikor k*rva szar lesz kis országnak lenni, és kicsi alatt most Franciaországot értem.

Egyébként a mi hibánk, hogy nem tudtuk kihasználni az EU lehetőségeit. Nem véletlen, hogy a lengyelek az unió legnagyobb támogatói.

2011. aug. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
nem abba az iranyba haladnak a dolgok
2011. aug. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

A válasz írója 68%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 16:41


Hiába mondod! Az ultranacionalistáknak mondhatsz te akármit, akkor sem fogják fel. Szívből kívánom, hogy az EU bomoljon fel és a kontinens méretű hatalmak (USA, Oroszország, Kína, India) tegyék teljesen gyarmatukká Európát. Akkor majd pattoghatnak a nacionalisták. Európába még így is minden jöttment hatalom belerúg, mert nem egységes. Hát ez van.

2011. aug. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
40%

Persze, hogy várható! Csak várjad nyugodtan és türelmesen. Ráérsz. :-)


Szerintem kissé odébb van még az...


Pedro

2011. aug. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!