Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit szóltok ehhez liberális...

Mit szóltok ehhez liberális feminista barátaim? (Kihangsúlyozva, hogy "liberális"! )

Figyelt kérdés

[link]


Magyarország: 165./112.


Málta: 165./48.


Lengyelország:165./35.


Írország: 165./22.


Nem fűzök kommentárt. Mindenki döntse el, hogy mit akarok, miért írtam ki a kérdést így... Vigyázat, cseles vagyok, és provokatív...


2011. szept. 29. 20:00
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem a nőkhöz való "hozzállás" két dolgot tükröz.


1. Tükrüzi azt, hogy "általában" milyenek az emberek, az intelligencia, a tolerancia, a műveltség területén, mit gondolnak az emberek, mennyire tartják, mennyire értékelik egymást.

2. Tükrözi azt, hogy "általában" milyenek a nők (az emberek halmazán belül), mit gondolnak róluk a férfiak, mennyire tartják, mennyire értékelik őket.

2011. szept. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 A kérdező kommentje:
Sajnos kedves első válaszoló, nem tudom odaadni a tízezer forintot... Új telefonáló? Csak 240 Ft + áfa, azonnali játékba kapcsolás... Na jó most komolyan, teljesen igazad van, de én valamit akarok ezzel, hogy ezt ide írtam...
2011. szept. 29. 20:10
 3/58 A kérdező kommentje:
Aki először megfejti, nyert egy Sport szeletet.:) Mit is akarok én ebből a kérdésből kihozni, ez itt a kérdés...
2011. szept. 29. 20:13
 4/58 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem neked kellene eldönteni, hogy mit akarsz, a cikkre pedig mindenki saját belátása szerint reagál.
2011. szept. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 A kérdező kommentje:
Pedig igazán megfejthető... Mert tényleg akarok én valamit mondani, de nagyon... De én azt karom, hogy Ti találjátok ki... Játszunk egy játékot...
2011. szept. 29. 20:17
 6/58 A kérdező kommentje:
Madárkám, én pontosan tudom, hogy miért írtam ki a kérdést. De azt akarom, hogy kitaláljátok... Úgy izgalmasabb... Nem viccelek...
2011. szept. 29. 20:20
 7/58 anonim ***** válasza:
62%
Én liberális vagyok és bizonyos értelemben feminista... nem szólok hozzá semmit, azt mond a newsweek, amit akar. Szólásszabadság van.:D
2011. szept. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 anonim ***** válasza:
66%

Egyetértek Helmettel.

Egyébként nagyot nem lőhettek mellé ui. a magyar nőket egy másik felmérésben úgy értékelték, h átlagon felüli az anyagiasságuk, a román nőkkel vannak állítólag egy szinten, messze elmaradva a nyugati országok asszonyaitól.

Szal...

2011. szept. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/58 anonim ***** válasza:
100%
Jah és szerintem arra játszol, h végre valaki kimondja, hogy a magyar nők semmirekellők.
2011. szept. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 A kérdező kommentje:

"Jah és szerintem arra játszol, h végre valaki kimondja, hogy a magyar nők semmirekellők."


Eszem ágában sincs ilyet kimondatni bárkivel! Ez egy logikai feladvány is egyben! Figyeld a kérdés MAGYARÁZATÁT.

2011. szept. 29. 20:27
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!