Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit gondoltok Berlin polgármes...

Mit gondoltok Berlin polgármesteréről (Klaus Wowereit), aki 2001-ben a választások előtt nyíltan felvállalta homoszexualitását?

Figyelt kérdés
2011. dec. 28. 11:37
 1/7 anonim ***** válasza:
89%

Legalább korrekt.

És szerintem ez jó is így, legalább mindenki tudja mi a helyzet.

2011. dec. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Semmit. Az sem érdekel, hogy Tarlós mit csinál otthon, csak az, hogy hogy vezeti a fővárost. A szexuális szokás hogy kapcsolódik a szakmai élethez?
2011. dec. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Magyarországon ilyen embert biztos nem választanának meg.
2011. dec. 28. 12:27
 4/7 anonim ***** válasza:
89%
Én megválasztanék. Az ellen, hogy a magyarok jelentős része homofób, sajnos nem sokat tudok tenni.
2011. dec. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
92%
Mutatja a Német társadalom fejlettségét, hogy ott ezt felvállalhatta.
2011. dec. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
25%
szerintem ez elfogadhatatlan! ti mit szólnátok, ha Budapesten egy meleg polgármester lenne, aki megengedné a melegfelvonulást, stb.
2011. dec. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
95%

Hát nem tudom, engem éppen ugyanúgy kiakasztana, mint az, hogy felvállalja a heteroszexualitását. Nem azért választok, mert hogy néz ki, mit csinál otthon, vagy mit eszik. Szerintem azzal, hogy érzelmi húrokat penget, az már önmagában szakmai problémákat jelent. Egy jó politikus anélkül is jó politikus, hogy bulvárújságba való híreket terjeszt magáról. Én sem ordítom az utcán, hogy "A nőket szeretem!" mert nem érdekel senkit. Meg az én magánügyem.


Az megint más téma, hogy a legtöbb ember észérvek helyett pusztán érzelemből választ, tehát ebből a szempontból rizikós játék. De, ahogy Churchill is megmondta (ha jól emlékszem, ő mondta)


"A legjobb érv a demokrácia ellen 5 perc beszélgetés egy átlagos választó polgárral."

2012. febr. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!