Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az EU mostmár minket is...

Az EU mostmár minket is kukkol. Ez jogos?

Figyelt kérdés
[link]
2012. febr. 16. 01:04
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Parasztportapászta. Már lassan a házaink is be lesznek kamerázva.
2012. febr. 16. 01:08
 2/16 anonim ***** válasza:
Nem lesznek.
2012. febr. 16. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Szerintem, ha azokat látják, akik a földeken dolgoznak, akkor mindenkit látnak, aki az utcán van.
2012. febr. 16. 01:51
 4/16 anonim ***** válasza:
Na de cseszdmeg azt eddig is látták. Vagy te most először hallasz műholdról?
2012. febr. 16. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Na de konkrét megfigyelésről van szó. Vagyis kémkedésről.

Aztán, ha köpnél egyet az utcán, és nincs senki körülötted, már ott is van a kommandó, te meg azt sem tudod, hogy ki jelentett fel.

2012. febr. 16. 03:42
 6/16 A kérdező kommentje:
Szerintem ezek után a trafipaxok és a kinti kamerák is mehetnek nyugdíjba.
2012. febr. 16. 03:44
 7/16 anonim ***** válasza:
Tudtad, hogy a házad rajta van a Google maps-en, sőt még te is rajta lehetsz? Mert ez se lesz profibb megoldás...
2012. febr. 16. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Mitől kémkedés az, hogy ellenőrzik, hogy valaki jogosan igényelt támogatást vagy sem? Te például örülnél annak, hogy a szomszédod bemondásra, mindenféle ellenőrzés nélkül kapna azért támogatást veszélyességi pótléknak, mert az egyetlen szomszédja elmebeteg?

PS: Nézd meg a Láncreakció című filmet. Nos: az a technika létezik.

2012. febr. 16. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Nézzük más szemszögből:


Te vagy az EU. Nem állsz túl jól forrásilag, de valamilyen szinten igyekszel támogatni másokat (ilyen-olyan pályázaton.) Kiosztasz egy rakat pénzt, bemondásra, puszira, mert én szépen mondtam? Aztán a kapott agrártámogatásból veszek egy medencés házat, élek piszok jól fél évig, aztán megyek vissza sírni hozzád. Te meg adsz újra és újra pénzt?...


Nem, igazuk van. Agrártámogatás arra van, hogy abból a földművelést fejlesszék a gazdák. Kész röhej, hogy egy csomó gazdánk tényleg éhezik, és közben dolgozik, miközben mások ellopják előlük a támogatást, és parlagon hevernek a földjeik, ők dőzsölnek, az élelmiszerárak meg húznak fölfelé. Aki dolgozik, kapjon érte pénzt, ingyen-élést ne támogassuk már... És ha nincs rá más eszköz, akkor igen, műholddal lehet figyelni.


Amúgy, a google earth is ugyanezt csinálja, csak nem ilyen gyorsan frissül. Azért is hisztizni szoktál?

2012. febr. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Viszont engem marhára idegesít, ha néznek. Pláne evés, vagy munka közben. Már az ember az utcán sincs biztonságban, mert érzi, hogy kukkolják.
2012. febr. 16. 15:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!