Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Most akkor az USA fenyegetőzik...

Most akkor az USA fenyegetőzik háborúval, vagy Irán? Ki akar megtámadni kit?

Figyelt kérdés

Mi az USA indoklása? Hogy Irán tömegpusztító fegyeverek akar gyártani. "miért az USA nak nincs?"

Kb ez volt az indok akkor is amikor lerohanta Irakot, aztán mégsem talált semmi, amit el is ismertek.

Ma sincs az USA nek bizonyítéka semmire, csak mindenkinek kötelezően el kell hinni, miközben az már a tapasztalatok alapján bizonyított hogy az USA kedvenc "hobbija" a gazdasági gyarmatosítás! És mekkora véletlen hogy Iránnak van az eggyik legnagyobb olajkincse, amit melleleg a világon ma a legolcsóbb kitermelni!



De akkor hyogy is van ez?


Persze én "biztos vagyok abban" hogy senki nem a szubjektív szipmária alapján értékel, hanem a tapasztalatok és bizonyítékok alapján!


2012. febr. 17. 15:29
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

""Félreértés, az USA nem Iránt akarja megtámadni, csak az Irán területén található olajkutak környékén rejtőző terroristák miatt akarja megszállni és kifüstölni őket (meg egyúttal kiszívni az olajat is de ez mellékes persze).



Ha csak ennyi lenne.

Nem ez amerika, hanem ez kb amerika:


Gyakorlatilag, Irán saját energiájával és munkaerejével,felépíti az amerikai modelt és az amerikai multikkal eladja az Irániaknak.


Ne feledd! """szűz piac"


Azt csinál amit akar ha bekerűl.


Usa nagyvállalatok ezrei rohannák le és gyötörnék ki a perzságból a fogyasztói társadalomfelé haladást.


Gyakorlatilag ugyan azt csinálnák mint velünk nyugat Eu, csak mivel Irán szűzebb, és mivel az USA egyedűl vonúlna be, sokkal kíméletlenebb lenne az egész.



És hogy mi a haszna a zsidóknak ebben?


Hogy a megszáló multik 90% a zsidó cég lenne.

2012. febr. 17. 16:13
 12/20 A kérdező kommentje:

""Ami azért érdekes, mert ma egy műholdtól az egér fasz@n a mitaszert meg lehet nézni! "


És a föld alatti létesítményeket hogy nézed meg? Mert az atomlétesítmények nagy részét levitték a föld alá pont azért, mert Izrael egyszer már bombázott épülő atomlétesítményeket.



Persze, mert az atomdúsítás az olyan mint a hegyi vaj küpülés!


Ne viccelj már barátom.


Lehet hogy magát az üzemet el lehet rejteni a föld alá, de a hozzáratozó hatalmas logisztikát és technológiát, energetikai transzfereket, lehetetlen!

2012. febr. 17. 16:16
 13/20 asmosys ***** válasza:
69%

Kérdező zsenike!


Ideológia mentesen:


„Nincs rá bizonyíték hogy bár mit is megszegett.

Ami azért érdekes, mert ma egy műholdtól az egér fasz@n a mitaszert meg lehet nézni! „


NAÜ jelentések? Igen azok!


Műhold? Ja a centrifugák 40m mélyen vannak. Amire a világon nincs példa.


„És mikor kezdett el fenyegetőzni a szoros lezárásával? „


1 Irán: nem engedik be az ellenőröket Izraelt el kell törölni.

2 Világ: Akkor pofán lesztek csapva.

3 Irán Megvédjük magunkat, agresszorokat megtámadjuk. Szorost lezárjuk.

4 Világ: LoL


„Te honnan tályékozódsz?”

Nemzetvédelmisek elemzéseiből. És Te honnan tájékozódsz? J-vel!!!!!

2012. febr. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
81%

"Lehet hogy magát az üzemet el lehet rejteni a föld alá, de a hozzáratozó hatalmas logisztikát és technológiát, energetikai transzfereket, lehetetlen!"


Ejha, van egy baromi nagy, energiazabáló objektum a föld mélyén, ahol valami nukleárisat csinálnak. Ők azt mondják, hogy csak békés célok, de nem be nem engedik az embereket, hogy arról megbizonyosodhassanak. Érted?

2012. febr. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
8%

Ahogy a rontgen sugarral meg lehet nezni a belso szerveket, leteznek technologiak, amik a fold alatt is sok mindent latni tudnak.

Konkret pelda: amikor a USA betort Irakba, nehany nap mulva az iraki repulok Iranba kezdtek menekulni. Miert? Mert az irakiak fold alatti hangarokban bujtattak harci gepeket, es az amik ezt latva meg a foldon lebombaztak egy csomot.

2012. febr. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
48%

"A kérdező kommentje:


Felejtsük el Izraelt, nem szerepelt a kérdésben. Bár egy "misét" ők is megérnének. "


Ha amerikáról beszélünk, akkor izraelről is... Ha nem tudod miért, akkor csak sajnálni tudlak...

2012. febr. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

"Ejha, van egy baromi nagy, energiazabáló objektum a föld mélyén, ahol valami nukleárisat csinálnak. Ők azt mondják, hogy csak békés célok, de nem be nem engedik az embereket, hogy arról megbizonyosodhassanak. Érted?



Hát persze.

Minden bokorban dúsítanak atomot, azért is 12Ft egy atom bomba. Haver, nem az otthoni Hajdú cenrtifugát kell alapúl venni.

2012. febr. 17. 16:32
 18/20 A kérdező kommentje:

""asmosys válasza:


Én inkább nem minősítelek mert akkor törőlnek.


Ideológia mentesen:


„Nincs rá bizonyíték hogy bár mit is megszegett.

Ami azért érdekes, mert ma egy műholdtól az egér fasz@n a mitaszert meg lehet nézni! „


NAÜ jelentések? Igen azok!


Hol tették azokat nyílvánossá.

Csak annyi amennyit megtudhatsz hogy szerintük van bizonyíték és ezt el kell hinni!


Ne viccelj már?


Műhold? Ja a centrifugák 40m mélyen vannak. Amire a világon nincs példa.


Mint otthon a Hajdú mi?


Fogalmad nincs arról hogy mekkora háttéripar és technológiai bázis kell egy atombomba elkészítéséhez.

Ez nem olyan mint Mucsajon a gazázsba egy Molotov!


„És mikor kezdett el fenyegetőzni a szoros lezárásával? „


1 Irán: nem engedik be az ellenőröket Izraelt el kell törölni.

2 Világ: Akkor pofán lesztek csapva.

3 Irán Megvédjük magunkat, agresszorokat megtámadjuk. Szorost lezárjuk.

4 Világ: LoL


Még csak az a aszép hogy megévik magukat!

Lehet hogy te annak örűlnél ha a nyakukat a hurokba tennék "bár nem tudom hogy miért" de a perzsák soha nem fogják megadni magukat.


De nem is értem.


Amiket te agressziónak feltüntettél, azok csak reakriók voltak az USA és Izrael támadásaira, az az Irán a védekező és ....



""„Te honnan tályékozódsz?”

Nemzetvédelmisek elemzéseiből. És Te honnan tájékozódsz? J-vel!!!!!



Előbb a helyesírási kártya, aztán jön a antiszemita kártya, és még két három mondat és fasiszta leszek!

"tudom hogy ez a bevált recept"

2012. febr. 17. 16:42
 19/20 anonim ***** válasza:

"Hát persze.

Minden bokorban dúsítanak atomot, azért is 12Ft egy atom bomba. Haver, nem az otthoni Hajdú cenrtifugát kell alapúl venni."

Ezt én értem, de ezzel nem reagáltál a felvetésemre, hogy kívülről NEM lehet megmondani, hogy mi folyik egy egységben. Csak annyit, hogy nukleáris dolgokkal foglalkoznak. Most ha mutatok neked egy nagy csarnokot felülről, megmondod, mi folyik bent? Mert akkor neked röntgen szemed van.


"Előbb a helyesírási kártya, aztán jön a antiszemita kártya, és még két három mondat és fasiszta leszek!

"tudom hogy ez a bevált recept""

Jól látom, hogy csak a kommentelő kérdésre nem válaszoltál? :)

2012. febr. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 asmosys ***** válasza:
86%

Számtalan jelentés nyilvános. Keres, olvas, megismer.


„Mint otthon a Hajdú mi?” Nem kell értened a témához, csak akkor pattogni hülyeség mellé.

Nekem van fogalmam, neked láthatóan nincs.


„Még csak az a aszép hogy megévik magukat!” Olvasd újra és értelmezd az ok okozati összefüggéseket.


Végül, nem hiszem hogy antiszemita lennél. Csak egy ember aki nem ismeri a konfliktus alapjait és lényegét. Ha veszed a fáradságot és összeszeded a megfelelő tudást, nem fogod Iránt hősnek látni.

2012. febr. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!