Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Törökországban mért olyan...

Törökországban mért olyan erős a nemzettudat, szeretet?

Figyelt kérdés
VOLTAM OTT ÉS SZINTE MINDENÜTT KIVOLT TÉVE A TÖRÖK ZÁSZLÓ, MÉG SOK LAKÓHÁZNÁL IS, NÁLUNK EZ NEM NAGYON JELLEMZŐ
2009. jún. 11. 17:07
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
43%

Bocs, ez valamiért kimaradt:


"Voltak akik a szabadságunkért harcoltak, és sokak vére kellett hozzá, hogy most meresszétek a valagatokat a monitor előtt. Méghogy mire legyünk büszkék..."


Teszek rá. Ha nem harcoltak volna érte, akkor nem itt születek meg, hanem másutt, vagy épp valaki más helyettem, de az élet ugyanúgy megy tovább.


Egy a lényeg: Pont hogy azzal segítesz a legkevesebbet a hazádnak, ha meghalsz érte. Annál többet azzal, ha élsz és dolgozol érte.

2009. aug. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

"a szomszédaink halálosan gyűlölnek bennünket"


"K*rva jó, erre aztán tényleg lehet büszkének lenni. Ez tényleg a nacionalizmus legfőbb lelménye."


A fenti dolgot nem abból a szempontból írtam, hogy legyünk rá büszkék(szomszédok), hanem ők voltak/vannak a hab a tortán a sok sorscsapás mellett. Szerintem pedig nem a kekeckedésnek köszönhető, hogy még 2009-ben is létezik Magyarország. Tisztában vagyok vele, hogy nagyon könnyen meg lehet osztani a nemzetet, de jónéhány nép eltűnt már háborúskodás és "kekeckedés" nélkül is a történelem homályában. Egyébként nem vesznének el egy adott népcsoport sajátosságai, ha egyetlen masszába gyúrjuk a többivel? Meghalni a hazáért pedig nem kamikáze módra kell...

Igazad van, sokan tesznek arra, hogy közölünk páran harcoltak a szabadságért...talán mert ők nem törődtek bele ebbe a förtelmes nihil életszemléletbe.

Egy ábrándot kergetsz, ha itt nagy közös egységről álmodozol...ezt még nem valósította meg senki, és nem is fog sikerülni.

2009. aug. 31. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Őszintén?


Őket anno összefogta egy emberke, és visszafoglalta azt, amit faszfrancok elvettek! (Kemal Atatürk)

Mi drágalátos "politikusaink" mióta politikus létezik, csak bajt/szart kevertek.

Ez így VOLT, így VAN, és BÁRKIRE is szavazunk, így is LESZ! Jó lenne ha nem, de mondjatok egy embert, akit nem változtatna meg a hatalom.

(Orbán Viktor főistenséget ne vegyük bele... a kolbászkerítés nem véd meg. Ráadásul rekordidő alatt le is enné... Orkokról nem is beszélve... De ez már egy másik topik, másik fejezet...)


"Just my opinion"

2009. dec. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!