Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Hova érdemes 20 évesen kivándo...

Hova érdemes 20 évesen kivándorolni?

Figyelt kérdés
Közgáz szakon tanulok, de nagyon elegem van itt mindenből, külföldön ugyanilyen vagy jobb színvonalon tudnék élni egyetem melletti munkával, jóval kevesebb stressz és bosszantó dolog nélkül. Hova érdemes Európán belül mennem? Felsőfokú szinten beszélek angolul és németül, franciául és spanyolul középfokon.
2012. ápr. 20. 15:49
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
40%
Miért hiszi mindenki azt, hogy külföldön vörös szőnyeggel meg teli pénzeszsákokkal várják?
2012. ápr. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
95%
Svác vagy belgium. De sajnos már lassan mindegy, csak el innen :(
2012. ápr. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
nem hiszem azt, de sokkal jobb körülmények között tanulhatnék. egyszerűen felháborít az, hogy egyetem mellett mivel nem diákmunkában dolgozom, fizetnem kell ugyanúgy a tb-t és a nyugdíjjárulékot is, ami egyébként nekem még alanyi jogon jogon járna. a diákmunkát is megadóztatják, tehát a sz@ros 5-600 forintból még lejön tizenakárhány százalék. a hab a tortán ez a mostani internet és telefonadó lenne.
2012. ápr. 20. 16:03
 4/20 anonim ***** válasza:
74%
szar itthon, de szerintem maradj. nem is lesz soha nyugat-európai színvonal itthon, de ez akkor sem egy remek indok a távozásra. tedd jobbá ezt az országot!
2012. ápr. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
lehet, hogy önzőn hangzik, de a leendő családom és a saját boldogulásom fontosabb a számomra, mint Magyarország állapota.
2012. ápr. 20. 16:31
 6/20 anonim ***** válasza:
93%
Ausztriát javaslom, ott tandíjmentes a felsőoktatás, ráadásul közel is van. Ha tényleg jól megy a német, akkor mindenképp vágj bele.
2012. ápr. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
13%
Közgazdásznál ostobább ember nincsen, tehát megértem miért tetted fel a kérdést, de sajnos neked sehová. Aki nem ért semmihez az sehová sem kell!
2012. ápr. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
5%

"lehet, hogy önzőn hangzik, de a leendő családom és a saját boldogulásom fontosabb a számomra, mint Magyarország állapota."


Akkor viszont szerintem takarodj ki mielőbb. És azt is tagadd le, hogy valaha magyar voltál!

2012. ápr. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
32%
Inkább az utazás kategóriába kellett volna feltenned a kérdést, ott nincs egy irigy paraszt.
2012. ápr. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
16.36, kösz a választ, de azt nem merném magamról kijelenteni, hogy nem értek semmihez. Két nyelven szinte bármilyen témában tárgyalási szinten tudok kommunikálni, most éppen azon vagyok, hogy a másik kettőt is ilyen színvonalra hozzam. Csóró kelet-magyarországi kisvárosból származom, mindig dolgoztam egyetem mellett, mert szüleim bár mindig is támogattak, ott van még az öcsém is. Viszont belefáradtam, hogy egyre jobban szívatnak az adókkal.
2012. ápr. 20. 16:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!