Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Milyen beállítottságú a...

Milyen beállítottságú a Batykivscsina ukrán párt?

Figyelt kérdés
Miért jó valakiknek Julija Timosenkó bebörtönzése?

2012. máj. 6. 03:22
 1/2 anonim válasza:

Hát, ha ezt az embert úgy hívják, hogy Viktor Janukovics, akkor azért, hogy eltörölje a föld színéről a legnagyobb ellenfelét, és mert akkora az egója, hogy nem tudja elviselni, hogy Julija Timosenko jobb, szebb és sikeresebb nála. de tényleg. Én már várom, hogy mikor kerül az EU által még kényesebb helyzetbe, mint amilyenben most van. És hihetetlen, amilyen fapofával képes mindenkit elsöpörni maga elől..



[link] Itt azt írják, hogy szociáldemokrata, meg hogy az Európai Néppártban van benne,

egyébként azt én sem tudom, hogy ki a különbség a Batykivscsina és a BJuT között, talán összevonták, vagy nem tudom.



Remélem nem zavar senkit, ha Janukovicsot szidom, ugyanis egyszerűen utálom azok miatt, amit Julija Timosenkóval tett.

2012. máj. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nem zavar. Ha valaki esetleg felvázolná a komplett ukrán politikai palettát, annak csak örülnék. Szeretném helyretenni magamban ezt a dolgot, de addig nem tudok véleményt kialakítani, amig nem ismerem az ügyet és az álláspontokat.
2012. máj. 10. 00:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!