Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Akik nem mennének Amerikába...

Akik nem mennének Amerikába lakni, azoknak mik az érveik?

Figyelt kérdés
2012. máj. 18. 22:02
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
49%
Már a kérdést sem értem. Miért kéne Amerikába menni lakni?
2012. máj. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
5%
Erre mért kellene érveket sorolni? Ki az az idióta aki odamenne?
2012. máj. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
100%
Érv az van dögivel,de ne érdekeljen.Próbáld ki,és ha tetszik,akkor élj ott!
2012. máj. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
54%

A vezetősége, kormánya borzalmas. Szigorúbban és jobban megfigyeli a lakosságot, mert az egykori NDK, csak mindezt titokban.


Mindezek mellett a világ legsunyibb országa. Ugyanolyan nemzetközi jogsértéseket, gonoszságokat csinál, mint Kuba, Észak-Korea vagy Irán, csak közben terjeszti magáról a jófiú áldumát, hogy neki szabad nemzetközi jogot sértenie és más országok ügyeibe belepofáznia, mert ő a Nyugati Kultúra, a Szabadság védőbástyája. Észak-Korea legalább nyíltan felvállalja, hogy igenis, mi egy gonosz diktatúra vagyunk, ha nem tetszik, ne szeress minket.

2012. máj. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
76%

Azt hiszem ez a politikai vicc illusztrálja legjobban Amerika valódi arcát:



Bush elnök egyik amerikai propagandaturnéján meglátogat egy iskolát és elmagyarázza a gyerekeknek a kormány politikáját. Ezután felkéri őket, hogy tegyenek fel kérdéseket. A kis Bob felszólal:

– Elnök úr, lenne három kérdésem:

1) Hogyan nyerte meg a választásokat, hiszen a voksok kiszámolásánál veszített?

2) Miért nem fejezi be az iraki háborút?

3) Nem gondolja, hogy a Hirosimára ledobott atombomba minden idők legnagyobb terrormerénylete volt?

Ebben a pillanatban megszólal a szüneti csengő, a gyerekek kiszaladnak az osztályteremből. Miután visszatértek a szünetből, az elnök úr felkéri őket, hogy kérdezzenek tovább. Most Joey jelentkezik:

– Elnök úr, lenne öt kérdésem:

1) Hogyan nyerte meg a választásokat, hiszen a voksok kiszámolásánál veszített?

2) Miért nem fejezi be az iraki háborút?

3) Nem gondolja, hogy a Hirosimára ledobott atombomba minden idők legnagyobb terrormerénylete volt?

4) Ma miért szólalt meg a csengő 20 perccel korábban?

5) Hol van Bob?

2012. máj. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 bumbi02 ***** válasza:
23%

Egyszerűen azért, mert ha Amerikába kéne laknom, valószínűleg oda születtem volna.


Lehet akármilyen jól bezélni angolul, de azért legkényelmesebb anyanyelven.

Meg nem is hiányzik nekem az a nagy nyüzsi ami ott van egy-egy nagy városban.

2012. máj. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

"Már a kérdést sem értem. Miért kéne Amerikába menni lakni?"


Nem írtam le az okot pedig kellett volna.Ebben a kategóriában ha Amerikáról(pontosabban az Egyesült Államokról) van szó,mindenki "undorodik tőle",úgy válaszolnak hogy legszivesebben soha nem laknának ott.

Erre vonatkozna a kérdésem.

2012. máj. 18. 23:08
 8/22 anonim ***** válasza:
18%

Azért nem költöznék Ámerikába (már ez is milyen? van pofájuk a kontinens nevét használni), mert:


- szerintem undorító a kultúrája, véleményem szerint a nyugati/európai kultúra vadhajtása;

- a focijuk egy okádék, be kellene tiltani;

- az autóversenyük is egy okádék, körbe-körbe egy ovális pályán (Margiit, noormális?);

- szabad a fegyverviselés és bárki lelőhet, akinek nem tetszik a pofád;

- rühellem a rapet és a rockot is, márpedig az Egybesült Államok ennek a fellegvára;

- teli van valláskárosult, mérhetetlenül buta, bigott emberekkel;

- nincs ízlésük, nem tudnak öltözködni, nem értenek a divathoz és emellett mérhetetlenül nagyképűek, beképzeltek, arrogánsak (persze nem mindenki, de azért nem rejtik véka alá...);

- annyira bizonytalanok ott a férfiak az identitásukat illetően, hogy ennek ellensúlyozására pár helyen "túlkompenzálnak": V8-as autó, akinek ilyen nincs az bu.zi stb.

- szerintük Európa bu.zi, mert újabban nem megy minden évtizedben háborúzni, ahogy ők;

- hisznek (legalábbis a neokonok) az amerikai excepcionalizmusban, vagyis, hogy nekik szent kötelességük a demokrácia terjesztése;

- és még sorolhatnám.


Ez persze nem azt jelenti, hogy együtt éljenzek az USA-t megtámadó terroristákkal és a hasonlóan radikális barmokkal. Egyszerűen csak nem csípem őket. Szerintem Európa ISTEN, Európa király és felülmúlhatatlan. Viva la Europe!

2012. máj. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
48%
Ja és még egy: Kabulban is egy kiló kenyér az egy kiló, de ott nem! Az egész világon két állam mellett ők renitenskednek ezzel az angol-szász mérföld,láb,fej,tor,könyök sz@rral.
2012. máj. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Jó, és Amerikában lakni, de hol? Mert Európában sem mindegy, hogy hol laksz.
2012. máj. 18. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!