Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A görögöket miért nem utálják?

A görögöket miért nem utálják?

Figyelt kérdés

Az Eurovíziós dalfesztivál állítólag már régen nem a produkciókról szól, sokkal inkább az országok egymás közti viszonyáról. Minket nem nagyon szeretnek egész Európában, nem is jöttek a szavazatok. Ellenben a görögök kapták a szavazatokat. Őket miért nem utálják? Miattuk van válság, nem? Legalábbis részben közük van hozzá, mert összeomlott a gazdaságuk és rántják magukkal egész Európát. Mi kinek ártunk, h utálnak minket?

Vagy ott van Németország. Hitler miatt az egész német nemzetet utálni kellene? A történelmük miatt és a II. vh kirobbantása miatt utálni kellene őket, nem?

Mi mit követtünk el, h ennyire rühellnek bennünket? Tényleg érdekel, normális válaszokat akarok Nem vagyok kíváncsi az Orbán Viktort szidós hozzászólásokra! Köszönöm előre is.



2012. jún. 8. 18:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
60%
Ha ez megnyugtat, én utálom a görögöket.
2012. jún. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
87%

Ez csak kifogás. kiküldenek egy uram - bátyám, én is neked, te is beléd alapon kontraszelektált provinciálisan konzumidióta valamit és aztán ezzel próbálják magyarázni az eredményt. Mintha engem pontoztak volna le Lisszabontól Helsinkiig és nem sül le a bőr a pofájukról.


Néhány pontot lehet szerezni utálat - szeretet alapon, 12 pontot kaptak is Magyarország miatt, de többi kismillió pontot nem azért nem kapták meg, mert utálnak minket, hanem, mert ennek a csapatnak a teljesítményét ennyire értékelték.

2012. jún. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
54%
Mert a görögök kedves, nyugodt emberek.
2012. jún. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
84%
Elkezdtem számodra írni egy kisepikai regényt, hogy megmagyarázzam a nemzetek közötti atrocitás mivoltát a felvilágosodás óta. De úgy döntöttem, hogy nem fejezem be, mert valójában az egész Eurovíziós dalfesztivál egy pocsék gálaként lehet felfogni nagyon gyenge művekkel. Menj el inkább magyar koncertekre, ott jobban szórakozol, és a lelkiállapotod is helyreáll.
2012. jún. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
42%

Miért kellene őket utálni.A vezetők kormányozták rosszul az országukat , nem a nép tehet róla hogy bajban vannak.


Most akkor a franciákat utáljuk Trianon miatt?Vagy az oroszokat a kommunizmus miatt?Németországot Hitler miatt?


Baromság.A mai franciák , németek , oroszok nem tehetnek róla ami akkor történt.

2012. jún. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
18%
előző, és az akkoriak?
2012. jún. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
55%
Mindenkit utál valaki. Egészen biztos vagy benne, hogy őket is.
2012. jún. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
20%

Uhhh basszus hogy te mekkora agymosott egy ember vagy


Nem a görögök miatt van a válság!


Hanem azok az emberek miatt akik a háttérben irányítják a világot.Ez egy mesterségesen keltett válság,direkt csinálják hogy összeomoljon a gazdaság.Nem tűnik fel hogy már mióta fizeti az emberiség azokat a rengeteg adókat(főleg ez az ország) és mégis egyre szarabb a helyzet?Tényleg nem tűnik fel?Gondolkozz már ésszerűen könyörgöm!

2012. jún. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
55%
22:36: de bírom, mikor olyanok osztják az észt, akiknek fogalmuk sincs a közgazdaságról. Igen, persze, a világösszeesküvésben hinni jóval egyszerűbb. :D
2012. jún. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
17%

#9


Az ilyen birkák miatt tart itt ez az ország mint amilyen te vagy.Egyértelmű jelei vannak annak hogy globális összeesküvésről van szó.Valami itt nagyon nincs rendben,egyre többet adózik és dolgozik az ember de mégis szarban van a gazdaság?Hogy is van ez?Nem kell nagy közgazdasági szakértőnek lenni hogy ezt belássa az ember,de ilyen idiótának hiába is magyarázom ezt.Csak gondolkozz el hogy vajon miért ment Görögország csődbe...és talán akkor rájössz hogy mi az oka ennek az egésznek...


Egyébként szánalmas hogy leszólod a másikat bármiféle érvelés nélkül,ez a legkönnyebb te szerencsétlen

2012. jún. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!