Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Oroszországnak van akkora...

Oroszországnak van akkora katonai ereje, hogy esetleg Szíriába küldjön harcoló csapatokat?

Figyelt kérdés
Valahol olvastam, hogy az oroszok is részt vennének egy a szövetségesük ellen irányuló akcióban, ha nem lenne más megoldás a polgárháború megállítására.

2012. jún. 23. 21:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Miazhogy!

Teljes személyi állomány: 3 037 000 fő, ebből 1 037 000 aktív.

Tartalék: 1 500 000 fő.

Mozgósíthahó lakosság: 35 247 049 2005-ben, amiből 20 000 000 fő alkalmas katonai szolgálatra.


[link]

2012. jún. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Természetesen megvan hozzá az ereje.De szerintem nem fognak beleavatkozni az ilyen dolgokba.
2012. jún. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a NATO nem fog beavatkozni, így az oroszok sem, csak mindkét oldal tovább küldi támogatottjainak a fegyverszállítmányokat, míg végül valamelyik fél nem győz.
2012. jún. 24. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Elég jól tájékozott vagy, jobban mint a legtöbb ember.

A NATO már kijelentette , hogy befog avatkozni illetve nem hivatalosan (állítólag ) támogatják is a felkelőket , törökök pedig hivatalosan is .

Nem beszélve arról a török gépről ami "véletlen" berepült a szíriai légtérbe Szíria pedig lelőtte. Ez számomra egyértelmű provokáció láttunk már ilyet csak , hogy itt nem annyira egyszerű mivel az Oroszok kijelentették kiállnak Szíria mellett. Nem akarok oldalakat írni olvasd el ezt a cikket és nézd meg ezt a videót és ha érdekel olvasgass még utána. Egyébként szerintem (ez saját vélemény) ugyanaz figyelhető meg mint Líbia esetében.


http://www.youtube.com/watch?v=MVjeFJapyko

[link]

2012. jún. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!