Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Most, hogy Vladimir Putyin...

Most, hogy Vladimir Putyin lett az elnok, mit fog csinalni az orszagert?

Figyelt kérdés

Fizetesemeles lesz vagy mar megtortent ??

Mit akar tenni annak erdekeben ,hogy az orszagot kihozza a valsagbol?



2012. júl. 11. 21:29
 1/5 rémuralom ***** válasza:
100%

Putyin 12 éve Oroszország elnöke. Az utóbbi négy évben az alkotmány értelmében nem lehetett elnök, ezért egy ciklusra helyet cserélt miniszterelnökével, Medvegyevvel. Aztán a Duma megváltoztatta az alkotmányt, négyévesről hatévesre növelve az elnöki ciklust, Putyin és Medvegyev pedig idén ismét helyet cseréltek.

Tehát a formalitásoktól eltekintve Putyin nem újdonsült elnök Oroszországban. Ugyanazt fogja tenni, amit eddig.

2012. júl. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én válaszom is az, ami az elsőé, hogy hát semmit se fog másképp csinálni, mert nem is változott semmi. Meg miért is kéne fizetést emelni egy választás után? Nálunk emeltek? Orsozország egy tekintélyuralmi rendszer, megy minden a maga medrében. Orbán is valami hasonlót szeretne, csak egy apróság hiányzik hozzá, az olaj meg a gáz. A nélkül nem fog menni, mert az orosz állam azért gondokodik is az emberekről, a magyarnak erre nincs forrása. Amúgy meg Oroszországban nincs válság, legalábbis ezt hallottam egy rádióműsorban.
2012. júl. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

"Most, hogy Vladimir Putyin lett az elnok, mit fog csinalni az orszagert?"

Semmi érdemlegeset! Az oroszok fogynak, nagy a korrupció és Putyin a legnagyobb oligarcha az országban! Ezt a Putyin majd felvirágoztatja az országot, Putyin a népért van mesét nem kell bevenni!


"Mit akar tenni annak erdekeben ,hogy az orszagot kihozza a valsagbol?"

Semmit, magát húzza ki a válságból!

2012. júl. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

tudom ,hogy putyin 2000-2008 kozott is elnok volt es aztan jott medvedev es most putyin , de ezek akkor is egypartbol valok.


Ja es igen megemeltek a rendorok,orvosok stb fizeteset.Szerintem akkor jo elnok lehet mert szeretik az oroszok.

2012. júl. 12. 11:26
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Elég népszerű. A 90-es évek káoszához képest rendet teremtett, és hatalmasat emelkedett az életszínvonal is. De szerintem még egy ciklusra már nem fogják megválasztani.

A legnagyobb problémák egyike Oroszországban, hogy még mindig Putyin a legjobb alternatíva, mert az ellenzék futóbolondokból és kreténekből áll. Mindig jókat mosolygok például, mikor Limonovot beviszik egy-egy tüntetés után, és ezt a nyugati média úgy tálalja, hogy Oroszországban lábbal tiporják az emberi jogokat. Miközben Limonov egy hatalmas náci, aki a kilencvenes években Karadzsicscsal együtt pózolt.

2012. júl. 13. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!