Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi a véleményed Gérard Depardi...

Mi a véleményed Gérard Depardieu francia adóhatóság elöli meneküléséről?

Figyelt kérdés

Legutóbbi hír, hogy személyesen Putyintól kért és kapott orosz útlevelet.


[link]



2013. jan. 6. 11:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%
Az, hogy undorítónak tartom, hogy 75%-os adót vetettek ki a gazdagokra. Ez a jövedelmük 2/3-a! Tudom, Magyarországon utáljuk a gazdagokat, dögöljenek meg, de én úgy gondolom, hogy vannak tisztességes gazdagok is, akik az eredményeikért kőkeményen megdolgoztak; hol kemény munkával, hol a tehetségükkel.
2013. jan. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
71%

"75%-os adót vetettek ki a gazdagokra. Ez a jövedelmük 2/3-a!"


Csak nem a főkönyvelő Úr személyesen?

2013. jan. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
44%
Igaz is, figyelmetlen voltam; igazából nem jártam utána, csak hallottam a 75%-os kulcsról. Szóval 1 millió euró felett van a kulcs, de ez akkor is sok - még ha nem is a jöv. 2/3-a!
2013. jan. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Az első hozzászóló fail. De egyébként igazat mondd. Ha már tisztességes gazdagokat is megadóztatják, akkor kapjanak valami ellenszolgáltatást. Mondjuk legyen több joguk, hisz a közösbe is lényegesen többet adnak be.
2013. jan. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

De tegnap mondták, hogy mégsem vezeték be, gondolom a politikusok is rosszul jártak volna.

Jól tette.

2013. jan. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
79%
Én azt nem értem, hogy miért foglalkozik személyesen az orosz elnök egy B-kategóriás francia színésszel, aki csak menekülni akar az adóterhek elől.
2013. jan. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
10%

Undorító féreg. Ez a véleményem.


A mi jövedelmünknek is több, mint a felét elveszi az állam.

2013. jan. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

A 75%-os adókulcsot eltörölte a francia alkotmánybíróság, mivel az sérti az alkotmányban szereplő arányos közteherviselést.


Azt viszont én sem értem, hogy az orosz vezetésnek miért olyan fontos Depardieu.

Az természetes, hogy az emberek próbálják kikerülni az adófizetést, ez igaz mindenkire (főleg Magyarországon is), de erre nem kellene büszkének lenni és a sajtó előtt hencegni vele.

A másik pedig, hogy igazából nem is értek hozzá, milyen előnye származik belőle, hogy külföldi állampolgár. Tudtommal azon ország jogszabályai szerint kell adózni, ahol a jövedelem keletkezik. Ha például egy francia Magyarországon szerez jövedelmet, akkor itt adózik, ha egy Magyar Franciaországban dolgozik, akkor ott fizet adót.

2013. jan. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Putyin is egy gazember, csak azért csinálta,hogy a média róla is írjon!
2013. jan. 7. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
12:33: Depardieu B-kategóriás? Magadnál vagy te? Akkor ki nálad az A-kategória?
2013. jan. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!