Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Angliában, Franciao. -ban van...

Angliában, Franciao. -ban van szélsőjobb? Hiszen egyre több a gond a színesbőrű bevándorlókkal. Valahogy mégsem nagyon hallani róluk.

Figyelt kérdés
2013. febr. 8. 12:27
 1/3 anonim ***** válasza:
95%

Van szélsőjobb náluk is.

Franciaországban erősödik a szélsőjobb mert már nem bírnak a bevándorlókkal.

Nemrég egy IC vonatot állítottak meg az afrikai gettó szökevények és ki akarták rabolni.

2013. febr. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Van mindkét helyen, nem is kicsi. Hogy nem halassz róluk, annak két oka lehet. 1. a magyar média erős késztetést érez, hogy bulvárhírekkel tömje a fejed, nehogy megfájduljon. Így lehet örülni a celebek lényegtelen magamutogatásának, a sok közlekedési és egyéb balesetnek, stb. 2. Ha tévedésből mégis említik, az előbbieken mélázva nem veszed észre.

Én például azért nem a magyar médiából tudom, mert be se kapcsolom, arra a napi két percre, amikor érték jön belőle, nem érdemes. De van más módszer is a nagyvilág megismerésére.

2013. febr. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Franciaországban a Nemzeti Front a harmadik legerősebb párt ha jól tudom és a Brit Nemzeti Párt is jelen van az angol politikában. Lehet róluk hallani csak jó helyen kell keresni. TV kikapcs, internet kinyit és rögtön érdekes dolgokra lehet bukkanni.
2013. febr. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!