Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » 2001. szeptember 11-én terrori...

2001. szeptember 11-én terrorizálták az ikertornyot. Most mi lesz az ikertoronnyal? Talán felújítják vagy romokban marad?

Figyelt kérdés
2009. szept. 12. 11:17
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Felújítják? Összedőlt az egész, azt csak újjá építeni tudják. Jelenleg valami park van a helyén.
2009. szept. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%

Építeni fognak a helyére egy új tornyot.


[link]


(terrorizálták a tornyot? azt hogy? :D szegény torony, megfélemlítették? :D)

2009. szept. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Bocsi a 2. válaszolónak kicsit rosszul fogalmaztam. :) De köszi a linket. De most nem tudok elképzelni, hogy hogy néz ki.
2009. szept. 12. 11:43
 4/8 anonim ***** válasza:
55%
Fogalmazás-gátlót szedtél? Amúgy a két tornyot pont a CIA rombolta(tta) le, azt hiszem most valami emlékpark van ott, meg gondolom lehet hogy majd építenek valami újat.
2009. szept. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
28%
nehogy már azt hidd hogy belső összeesküvés volt:D mondjuk mindig vannak olyanok akik egyből kitalálnak ilyen baromságokat. miért pont a cia rombolta volna le amikor egy hírszerző ügynökség, és ölt volna meg közel 3ezer embert?
2009. szept. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Építenek helyette újat. Nem maradhat egy olyan értékes ingatlan kihasználatlanul New York belvárosában.
2009. szept. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
54%
Nekem is az a véleményem, hogy ez egy politikai csapda volt, nem pedig terrortámadás.Ahol a pénz ott a hatalom.
2009. szept. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
építenek. ;) azlesz a neve hogy One World Trade Center... most a helyén 1 emlékpark van, a Ground Zero-ban:) [link]
2011. dec. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!